Seriale TVP 2

Na sygnale – jesień 2016

Początek czwartego sezonu „Na sygnale” będzie dramatyczny…

Bo doktor Góra (Tomasz Piątkowski) – razem z całym zespołem – o mało nie padnie ofiarą linczu! Karetkę otoczy wściekły tłum, a ratownicy usłyszą obelgi i groźby. Szef stacji ujdzie jednak z życiem, podobnie jak jego koledzy.
Ale w nowym sezonie jeszcze nie raz skoczy mu tętno… głównie za sprawą pięknej Renaty (Agata Załęcka)! Ratowniczka coraz częściej będzie jeździć w jednej ekipie właśnie z doktorem Górą… A tuż po wakacjach – w odcinku numer 99 – lekarz zdobędzie się na odwagę i zaprosi koleżankę do teatru. Jaką usłyszy odpowiedź?
W nowym sezonie sporo emocji czeka także doktor Reiter (Lea Oleksiak). Lekarka zrobi wszystko, by w końcu uwolnić się od męża, który przez lata zamienił jej życie w koszmar. A Martyna (Monika Mazur) zaproponuje jej pomoc: wyzna, że miała z Potockim (Marcin Grzymowicz) romans i obieca, że powie o tym w sądzie.
Tymczasem Anna postanowi walczyć o swoje szczęście u boku doktora Banacha (Wojciech Kuliński)! I już wkrótce widzowie „Na sygnale” zobaczą ich pierwszy pocałunek. Zakochaną parę czekają jednak problemy…
Bo w Leśnej Górze pojawi się Karolina (w tej roli Paulina Kowalska). Śliczna dziewczyna, którą Wiktor pozna podczas jednej z interwencji – i która zrobi wszystko, by podbić jego serce. Czy doktor Reiter powinna obawiać się rywalki?
A co z Martyną (Monika Mazur) i Piotrem (Dariusz Wieteska)? Fanom tej pary radzimy mocno trzymać kciuki! Młodzi ratownicy na nowo się do siebie zbliżą i jest szansa na romantyczny happy end!
A wszystkich, którzy nie mogą doczekać się czwartego sezonu „Na sygnale” zapraszamy przed telewizory… Emisja odcinka numer 99 już 22 sierpnia.
Uwaga! Pierwsze pięć premierowych odcinków będzie miało emisję od poniedziałku do piątku o godz. 20:40 po „Barwach szczęścia”. A kolejne, po staremu – w każdą środę o 21:45 po „Na dobre i na złe” – począwszy od 31 sierpnia.

Powiązane artykuły

Polska premiera serialu „Avenida Brasil – Zranione Uczucia” na antenie POLO TV

Dawid Propolis

“M jak miłość”: Rodzina się powiększy! [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

Chris Hadfield gościem programu „Sonda2”

Dawid Propolis