Seriale TVP 2

Na sygnale: Nadzieja i… nowa miłość

Na sygnale

Przed nami 102 odcinek “Na sygnale” – pod tytułem “Nadzieja”. Chwile wzruszenia, dramatyczna walka o życie dziecka i romantyczny pocałunek… Zapraszamy na nowe spotkanie z ratownikami z Leśnej Góry!

W kolejną środę doktor Banach spróbuje pomóc Bartkowi – chłopcu z cukrzycą, który przez chorobę załamie się i ucieknie z domu. Młody pacjent postanowi w końcu popełnić samobójstwo i przedawkuje insulinę. A ekipa Wiktora będzie miała tylko kilkanaście minut na to, by go odszukać i by uratować mu życie…

Tymczasem Anna odpowie na wezwanie do młodej kobiety chorej na nowotwór. I odkryje, że pacjentka… to jej przyjaciółka sprzed lat: Daria.

Chora wyzna, że okłamała rodzinę i nie poddała się leczeniu, bo zaszła w ciążę. A doktor Reiter skontaktuje ją ze swoim bliskim znajomym, wybitnym onkologiem. I przy okazji sama wróci myślami do dramatu, który przeżyła kilka lat wcześniej – gdy zachorowała na raka i przeszła wyczerpującą terapię.

Lekarka kolejny raz uświadomi sobie, jak ważna jest profilaktyka – w tym samodzielne badanie przez kobiety piersi. I jak cennym darem jest każdy nowy dzień… który może przynieść ze sobą miłość.

A w finale widzowie zobaczą scenę, na którą czekali już od kilku miesięcy: pierwszy pocałunek Anny i Wiktora! Co wydarzy się dalej?

Ciekawych zapraszamy przed telewizory.

Emisja odcinka numer 102 już 25 sierpnia, punktualnie o 20:35 – lepiej nie przegapić ani sekundy!

Na sygnaleNa sygnaleNa sygnaleNa sygnaleNa sygnaleNa sygnale

Powiązane artykuły

Na Wspólnej: Pierwszy pocałunek Oli i Klaudii

Dawid Propolis

„Dwoje we troje” – premierowe odcinki w Telewizji Polsat

Dawid Propolis

“Kocham Cię, Polsko!”: Starcie drużyn, walka płci [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis