Główna » “Na sygnale”: Piotrek… aresztowany! [ZDJĘCIA]
Seriale TVP Polecamy

“Na sygnale”: Piotrek… aresztowany! [ZDJĘCIA]

W kolejnym odcinku „Na sygnale” – numer 134 – Piotr (Dariusz Wieteska) znów wpadnie w kłopoty. A wszystko przez jego ojca.

Antykwariusz znajdzie w końcu kupca na znaczki, które senior dał chłopakowi – i Strzelecki będzie mógł sprzedać całą kolekcję. Młody ratownik wcale jednak się z tego nie ucieszy. I wyzna Martynie, pełen goryczy:

– Jak sobie pomyślę, że ten gnojek przez tyle lat nas oszukiwał… Mówił, że nie ma kasy, nie ma na alimenty. Myśmy nie mieli co do gara włożyć, a on znaczki kupował! Nawet nie mogę mu tego powiedzieć, bo jest nieprzytomny… Złotówki z tego nie wezmę, wszystko oddam mamie. Niech ma jakieś zadośćuczynienie za krzywdy, których od niego doświadczyła.(…) Żadne pieniądze nie naprawią tego, co zniszczył…

Tymczasem wieczorem, gdy Piotrek pojedzie do antykwariatu, by spotkać się z kupcem… aresztuje go policja! Bo klaser ze znaczkami, który podarował mu ojciec, okaże się skradziony.

– Skąd to masz?

– Dostałem! To był prezent…

– Wszyscy tak mówią… Do radiowozu! I grzecznie… żebyś sobie nie pogorszył sytuacji!

– Słuchajcie, to jakieś nieporozumienie!

Czy ratownik zdoła udowodnić, że jest niewinny – i odzyska wolność? Emisja odcinka numer 134 już 22 marca… takich emocji lepiej nie przegapić!

Powiązane artykuły

Zwycięzcy Festiwalu Piękna w Sejmie RP [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis

Zwariowana familia powraca na FOX Comedy

Dawid Propolis