• Główna
  • Seriale
  • “Na sygnale”: Romantyczne wyznania… i dawka adrenaliny! [ZDJĘCIA]
Seriale TVP 2 Polecamy

“Na sygnale”: Romantyczne wyznania… i dawka adrenaliny! [ZDJĘCIA]

Telewizja Polska na premierowe odcinki „Na sygnale” – z Piotrem Strzeleckim w roli głównej! Co wydarzy się w życiu ratownika w ciągu kilku najbliższych tygodni?

Przede wszystkim: w najbliższą środę Piotrek (Dariusz Wieteska) zdobędzie się w końcu na odwagę i… wyzna Martynie (Monika Mazur) miłość!

– Nie mówiłem ci, ale… Martyna, kocham cię! Przecież wiesz…

Po namiętnym pocałunku dziewczyna szepnie tylko:

– Dobrze, ale obiecaj… już nigdy więcej żadnych tajemnic!

W tym samym odcinku ratownik spróbuje także pomóc Wiktorowi (Wojciech Kuliński). Strzelecki spotka się z dawną przyjaciółką Karoliny – Zuzą (Alicja Szopiński) – która wyzna, że dziewczyna trafiła już kiedyś do sądu… I że doktor Banach wcale nie jest jej pierwszą ofiarą.

– Chodziłyśmy do tej samej klasy. To było jakieś pięć lat temu. Opowiadała, że nasz polonista, Czerniakowski, ją molestował…

Strzelecki od razu przekaże adres i nazwisko pechowego nauczyciela Wiktorowi. A lekarz będzie pod wrażeniem! 
- Niezły wywiad…
- Robię wszystko, żeby panu pomóc. 
- Spokojnie Piotrek, jestem niewinny. Niewinnego człowieka nie skazuje się tak po prostu…

Czy dawny wychowawca zgodzi się zeznawać przeciwko Karolinie – a doktor Banach udowodni dzięki temu, że jest niewinny?

Tymczasem w pracy Piotra czeka poważny kryzys. W odcinku numer 118 ratownik spróbuje pomóc starszej kobiecie chorej na serce. Pacjentka nie będzie chciała jednak pojechać do szpitala, martwiąc się o swoją córkę Dorotę (Joanna Tarczyńska). Dziewczyna okaże się schizofreniczką – a Strzelecki spróbuje przekonać ją, by zgodziła się na kilkudniową obserwację na psychiatrii.- Twoja mama źle się poczuła…

– Umrze?

– Nie, ale jeżeli tu zostanie, może być różnie. Chcemy jej pomóc, ale żeby to zrobić musimy ją zabrać do szpitala. Problem w tym, że ona nie zostawi cię samej.(…) Jeżeli byś mi powiedziała, że się źle czujesz, słyszysz jakieś głosy, na przykład, cokolwiek, pojechałabyś do… no, pojechałabyś na dzień, dwa, na chwilę. A my w tym czasie mamę wyleczymy!

Rozmowa Piotra z chorą zakończy się jednak tragedią… Bo tuż po tym, jak ratownik otworzy na chwilę w pokoju okno, Dorota wyskoczy na ulicę! A Strzelecki będzie świadomy, że doprowadził do tego jego błąd.

– Gdybym wiedział, że zrobisz mi taki numer…

Jak młody ratownik poradzi sobie z wyrzutami sumienia? I czy obie jego pacjentki odzyskają w końcu zdrowie? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach „Na sygnale”!

Powiązane artykuły

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 tylko w Telewizji Polskiej

Dawid Propolis

Największa premiera wiosny – „Bodo” od 6 marca w TVP1

Dawid Propolis

FOX wyemituje drugi sezon “Outcast: Opętanie”

Dawid Propolis