• Główna
  • Seriale
  • “Na sygnale”: Styczeń należy do ratowników! [ZDJĘCIA]
Seriale TVP 2 Polecamy

“Na sygnale”: Styczeń należy do ratowników! [ZDJĘCIA]

Fani „Na sygnale” mają powód do radości – w styczniu zobaczymy dwa razy więcej przygód ratowników z Leśnej Góry! Przez kolejne dwa tygodnie w każdą środę na antenie TVP2 będą pojawiać się aż dwa odcinki serialu, zaraz po “Barwach szczęścia” o godz. 20:40.

Romans, dramat i kryminał – emocji nie zabraknie! A co dokładnie wydarzy się w „Na sygnale” na początku 2017 roku?

W odcinku numer 121 Piotr (Dariusz Wieteska) zbierze się w końcu na odwagę i… wyzna Martynie (Monika Mazur), że pragnie się z nią ożenić.

– Nie miałem normalnej rodziny, ale chciałbym ją stworzyć… z tobą. Rozumiesz? Chciałbym, żebyś została moją żoną…

Doktor Banach (Wojciech Kuliński) odkryje za to, że Karolina (Paulina Kowalska) – po przegranej sprawie w sądzie – wcale nie zostawiła go w spokoju. Dziewczyna nadal będzie lekarza śledzić… a gdy Wiktor ją na tym przyłapie, nagle wybiegnie na ulicę i rzuci się pod rozpędzone auto!

Ciężko ranna, Karolina trafi w końcu do szpitala. I wyzna, jak bardzo czuje się nieszczęśliwa…

– Chcę umrzeć, Wiktor…

– Patrz na mnie! Wszystko będzie dobrze…

– Nie chciałam cię skrzywdzić… Ja tak bardzo potrzebuję… Chciałabym mieć takiego ojca, jak ty…

Czy lekarz zdoła dziewczynie pomóc?

Z kolei w odcinku numer 122 ekipa doktora Banacha odpowie na wezwanie do starszej kobiety, która straciła nagle przytomność. A na miejscu ratownicy odkryją, że w mieszkaniu jest także dziecko chore na zapalenie mózgu. Życie dziewczynki będzie zagrożone, ale gdy Wiktor postanowi zabrać małą do szpitala, jej matka zaprotestuje. Czy pomoc nadejdzie na czas?

Tydzień później (w odcinku numer 123) zespół doktora Góry pojedzie za to do lasu – do mężczyzny, którego zaatakował dzik. Adam (Dariusz Wieteska) i Piotr szybko zorientują się, że ich pacjent nie został wcale raniony przez zwierzę, tylko postrzelony. A kolega rannego wyciągnie broń… i zacznie ratownikom grozić!

Z przygody w lesie bohaterowie wyjdą jednak cali i zdrowi, bo już w następnym odcinku – numer 124 – znów ruszą do akcji! I tym razem spotkają kibiców piłki nożnej.

Mecz Polska-Irlandia, wypadek z prądem, zawał, hazard i próba samobójstwa – tego wieczoru ekipa Wiktora nie będzie próżnować!

A ilu pacjentów trafi w końcu po meczu do szpitala? O tym przekonacie się tylko oglądając premierowe odcinki „Na sygnale” – na antenie telewizyjnej Dwójki lub w serwisie vod.tvp.pl!

Powiązane artykuły

TVP i Kielce stworzą nowy format festiwalu

Dawid Propolis

„Bake Off – Ale ciacho!“ w jesiennej ramówce TVP2

Dawid Propolis

Mam Talent! – zobacz zdjęcia jurorów z castingu! (foto+video)

Dawid Propolis