Główna » “Na sygnale”: Wakacje… przed kamerami! [WIDEO i ZDJĘCIA]
Seriale TVP 2 Polecamy

“Na sygnale”: Wakacje… przed kamerami! [WIDEO i ZDJĘCIA]

W kolejnym odcinku „Na sygnale” – numer 141 – Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) wyjadą w końcu na wymarzony urlop.

Słońce, palmy, błękit oceanu – tylko pozazdrościć! Problem w tym, że ratownicy nie trafią na tropikalne wyspy, jak zaplanowali…
…ale do pensjonatu pod Leśną Górą. I Martyna wcale nie będzie z tego zadowolona! A wszystko – jak zwykle – przez Piotrka.
– Leżałabym jutro w hamaku, gdybyś miał ważny paszport… Seszele. 30 stopni. Słońce. Rozgrzany ocean, drinki z palemką… i imprezy do białego rana. A tu? Zanudzimy się!

Zakochani szybko jednak odkryją, że w pensjonacie nuda im nie grozi… bo w okolicy trwają zdjęcia do nowego filmu: „Doktor Hans – ostatnia defibrylacja”! Ratownicy dostaną się przypadkiem na plan i spotkają prawdziwe gwiazdy.

Wśród filmowców znajdą się m.in. Katarzyna Cichopek i Jarosław Jakimowicz! Piotr i Martyna, obserwując zdjęcia, będą zachwyceni.
– Nie mogę w to uwierzyć…
– Wielki świat, co?

Do tego reżyser (w tej roli: Grzegorz Pacek) zaproponuje gościom, by zostali w filmie konsultantami… I sami wystąpili przed kamerą!
– Uwielbiam pracować z naturszczykami! Jesteście jak dzikie konie… Potrzebujecie kogoś, kto was dosiądzie, założy wam uzdę i puści w cwał… To jak? Macie wolny tydzień?
– W sumie, to mamy wolne…
– To może być początek pięknej przyjaźni!

Piotrek zagra w końcu syna głównego bohatera. Martyna zamieni się za to w naukowca – i będzie musiała ocalić doktora Hansa przed śmiercią…
A do tego ratownicy spotkają swoich sobowtórów! Bo reżyser uzna, że w filmie załoga karetki musi wyglądać dokładnie jak „prawdziwa”.

Niestety, po nagraniu kilku scen o mało nie dojdzie do tragedii – gdy jeden z aktorów będzie miał problemy z sercem. Piotr i Martyna od razu zaczną reanimację:
– Nie oddycha… Tętno niewyczuwalne!
Reżyser – nieświadomy, że jego gwiazda tym razem nie udaje i naprawdę ma zawał – postanowi całą „akcję” sfilmować…
– O to chodziło! O to to! Nie przerywamy ujęcia, choćby nie wiem, co!

[tg_gallery_slider gallery_id=”42383″]

Tymczasem ratownicy cały czas będą walczyć o życie chorego… Aż do chwili, gdy na plan dojedzie w końcu wezwana przez nich karetka – a w niej doktor Góra (Tomasz Piątkowski)!
– Strzelecki?… Kubicka?! Mieliście być na Seszelach!(…) To ja wam premię wypłaciłem, urlop dałem, żebyście odpoczęli, bo tacy przepracowani, wypaleni, bo kryzys… A wy mi tu lewiznę odwalacie?!
– Doktorze, to nie jest tak, jak wygląda…
Czy „przygoda” ratowników z filmem będzie miała happy end?

Powiązane artykuły

Zwycięzcy Festiwalu Piękna w Sejmie RP [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis

Zwariowana familia powraca na FOX Comedy

Dawid Propolis