Na Wspólnej
Na Wspólnej
tvdzis.pl » Na Wspólnej: wyjątkowe historie już wiosną na antenie TVN
Seriale TVN "Na Wspólnej"

Na Wspólnej: wyjątkowe historie już wiosną na antenie TVN

Fanów i widzów serialu „Na Wspólnej” czeka wyjątkowa wiosna! Historie trzymające w napięciu do ostatniej chwili oraz mnóstwo emocji. Jak bohaterowie serialu odnajdą się na życiowych zakrętach? Czy miłość i prawda zawsze zwyciężą?

W tym sezonie bohaterowie jednego z najpopularniejszych seriali TVN po raz kolejny będą musieli stawić czoła bardzo poważnym problemom i wyzwaniom, jakie przyniesie im los.

Pomiędzy Olą a Klaudią budzi się prawdziwe uczucie. Miłosną sielankę przerywa Marek, który widzi jak Ola całuje się na ulicy z dziewczyną. Zimińscy nie mogą pogodzić się z tym, że ich córka jest w związku z kobietą! Pomiędzy Olą a jej rodzicami dochodzi do potężnej awantury. Młoda Zimińska ucieka z domu! Wiadomo do kogo…

Zuza i Kamil wciąż martwią się o Tosię. Jej biologiczny ojciec nie rezygnuje z walki o córkę. Ku zaskoczeniu Hofferów, Kornacki chce aby – porzucona przez niego przed laty – córka zamieszkała z nim! Zuza i Kamil pozostawiają decyzję Tosi…

Michał wciąż nie może zapomnieć o Kindze, mimo iż jej miejsce zajęła Julia. Niepodziewanie kobieta informuje go, że poroniła… Brzozowski jest pogrążony w rozpaczy. Zapewnia Julię, że nadal chce stworzyć z nią rodzinę. Nie zauważa, że jego ukochana staje się coraz bardziej nerwowa – dziewczyna, od której Julia kupiła USG, zaczyna ją szantażować. Grozi, że o wszystkim powie Michałowi! Ale Brzozowski o oszustwie Julii dowiaduje się w zupełnie inny sposób. Nie może uwierzyć w to, że jego ukochana nigdy nie była w ciąży! Czy wybaczy jej tak wielkie kłamstwo?

Duże zmiany czekają Krzysztofa i Basię. Smolny próbuje rozkręcić własny biznes z nowo poznanym inwestorem. Pomyślne rozmowy o interesach kończą się nie tylko mocno zakrapianym alkoholem spotkaniem, ale również… upojną nocą z innymi kobietami W ręce Basi trafiają zdjęcia Krzysztofa z prostytutkami!

Trudne chwile w związku nie ominą także Moniki. Damian zostaje potajemnie nagrany na kolacji z kolegami-senatorami… W trakcie rozmowy skarży się na swoją żonę! Czy małżeństwo Cieślików czeka kryzys?

Zabawnych chwil i uśmiechu dostarczą Włodek Zięba oraz Roman, którzy wspólnie pojadą do sanatorium. Nie obędzie się bez wieczorków zapoznawczych i kilku bardzo atrakcyjnych adoratorek… Czy Maria i Honorata powinny być zazdrosne?

Co jeszcze wydarzy się wiosną w „Na Wspólnej”?

Odpowiedzi od poniedziałku do czwartku o godz.20:15 na antenie TVN.

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis
%d bloggers like this: