Polsat Polecamy Telewizja Twoja twarz brzmi znajomo

Największe wyzwania szóstej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” co tydzień śpiewają przeboje ikon muzyki. Występy na żywo sprawiają, że nie wszystko da się przewidzieć, a niespodziewane sytuacje zaskakują zarówno gwiazdy, jak i widzów. Z jakimi wyzwaniami musieli poradzić sobie uczestnicy szóstej edycji show? Przypominamy najbardziej zaskakujące chwile w programie.

Męska część uczestników każdej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” obawia się chodzenia na szpilkach, a jak wiadomo – im większy obcas, tym większy kłopot. Mateusz Banasiuk mistrzowsko opanował nie tylko chód, ale również taniec w szpilkach mających 17 centymetrów! – Dziewczyny mogłyby się od niego uczyć – mówiła zachwycona Kasia Skrzynecka po występie aktora, który niebotycznie wysokie buty założył na potrzeby występu w roli Lady Gagi. Prawdziwe chwile grozy Mateusz przeżył jednak podczas innego damskiego wcielenia. W trzecim odcinku programu w trakcie wykonywania utworu Kylie Minogue uczestnikowi wypadł odsłuch, który następnie zwisał na kablu aż do końca wykonania. Aktor zachował jednak zimną krew i nie dał po sobie poznać, że coś jest nie tak. Tego samego wieczoru także Kamil Bijoś musiał zmierzyć się z wieloma trudnościami. Jedną z nich był fakt, że wokalista zakleił sobie oczy taśmą i w konsekwencji nie miał kontaktu wzrokowego z widownią, nie widział mikrofonu ani jurorów. Wszystko po to, aby jak najlepiej wczuć się w rolę niewidomego Jose Feliciano. Dzięki temu zabiegowi artysta wypadł naprawdę przekonująco i wygrał odcinek.

Marii Tyszkiewicz w piątym odcinku programu dokuczała kontuzja. Zwyciężczyni szóstej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” doznała urazu pleców w wyniku zbyt intensywnych ćwiczeń. Występując jako Oceana nie dała jednak tego po sobie poznać i świetnie wykonała przygotowaną choreografię.

W tym samym odcinku pierwszy raz po kontuzji zatańczyła Joanna Moro. Aktorka nabawiła się jej jeszcze pod programem i w związku z tym długo zastanawiała się czy wziąć w nim udział. Po operacji operacji i rehabilitacji artystka poradziła sobie z tańcem doskonale. Wyjątkowo skomplikowana choreografia była elementem występów Kamila Bijosia i Marii Tyszkiewicz. Wokalista Sound’n’Grace w roli Jasona Derulo musiał przebiec po plecach tancerzy i wylądować na podłodze. Aktorka Teatru Buffo jako Pink zdecydowała się z kolei „polatać” na linach. W rozmowie z Maciejem Dowborem artystka przyznała, że chciałaby zrezygnować z pasów zabezpieczających, ponieważ mogą one uciskać przeponę i tym samym przeszkodzić w śpiewaniu. Obowiązkowy sprzęt w żaden sposób nie wpłynął jednak w żaden sposób na występ Marysi.

Choć udział w programie wiązał się z wieloma trudnymi momentami, dla uczestników była to jednak przede wszystkim świetna zabawa, co nie raz podkreślali w wywiadach. – To była piękna przygoda i nie zapomnę tego do końca życia – mówił Kamil Bijoś w finale szóstej edycji show.

 

Powiązane artykuły

IDOL: Wojtek Łuszczykiewicz uwielbia niezdrowe jedzenie i dlatego…

Dawid Propolis

Top Chef: Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan na świecie – Ojos del Salado (FOTO)

Dawid Propolis

“Wyjdź za mnie” – jaki będzie finał Ceremonii Zaręczyn?

Robert Wróbel