Avanti un Altro! - Następny proszę TV PULS
Avanti un Altro! - Następny proszę TV PULS
Główna » Następny proszę! Hitowy teleturniej jesienią w TV Puls
TV Puls Polecamy Telewizja Następny proszę!

Następny proszę! Hitowy teleturniej jesienią w TV Puls

Wielkie emocje, wyścig z czasem, atrakcyjne nagrody pieniężne, a przede wszystkim doskonała zabawa dla wszystkich! Tak zapowiada się „Następny proszę!” – nowy show, który szykuje Telewizja Puls. Program pokochali m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii – teraz ten rozrywkowy teleturniej dotarł również do Polski! Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska.

Nowy show Telewizji Puls „Następny proszę!” oparty jest na licencji włoskiego Next One (Avanti un Altro!). To program, który łączy wielkie emocje teleturnieju z zabawą rozrywkowego show.

Paolo Bonolis jest gospodarzem show we Wloszech. Kto poprowadzi program w Polsce?
Paolo Bonolis jest gospodarzem show we Wloszech. Kto poprowadzi program w Polsce?

Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden. Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze.

„Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym. Ponadto, w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor.

Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.

Cieszymy się bardzo, że wracamy do współpracy ze świetnym i doświadczonym producentem, jakim jest Endemol Shine Polska. Show „Następny proszę!”, który szykujemy w TV Puls na jesień, to nowy format w polskiej telewizji, oparty na bardzo dobrze przyjętym m.in. we Włoszech i Kanadzie formacie Next One. Nasi widzowie znajdą w nim prawdziwe emocje i doskonałą rozrywkę, program adresowany jest do wszystkich grup wiekowych, oglądać go więc mogą całe rodziny.– powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

– „Następny proszę!” wpisuje się w panujący obecnie trend, jakim jest powrót teleturniejów do telewizji. Cieszymy się, że TV Puls wprowadza ten rodzaj rozrywki do swojej oferty programowej na nowy sezon. Format osiągnął już wielki sukces na świecie, tym bardziej mamy nadzieję, że pokochają go widzowie w Polsce. – mówi Ryszard Sibilski, Prezes Endemol Shine Polska.

Powiązane artykuły

Wielki sukces “Milionerów” – programowy strzał w dziesiątkę

Dawid Propolis

Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty.

Robert Wróbel

Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd!

Robert Wróbel
%d bloggers like this: