TVP 2 Telewizja

Natalia Kukulska, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Baron i Tomson w „The Voice of Poland”

Trenerzy VoP

Natalia Kukulska, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, a także Baron i Tomson zasiądą w trenerskich fotelach „The Voice of Poland”. Premiera 7. edycji cieszącego się ogromną popularnością show już 3 września, na antenie TVP2.

W roli gospodarzy widzowie zobaczą ponownie Tomasza Kammela i Maćka Musiała. Dołączy do nich także kobieta. Kim będzie nowa prowadząca, okaże się na etapie odcinków na żywo. 7. edycja „The Voice of Poland” obfitować będzie w nowości i niespodzianki. Podczas przesłuchań w ciemno Trenerzy do swoich drużyn będą mogli wybrać od 12 do 14 osób. Na etapie bitew aż trzykrotnie będą mieli szansę przejąć zawodnika z konkurencyjnej drużyny. Za to do odcinka nokaut będą mogli zabrać tylko jednego z nich.

Kto spośród setek utalentowanych wokalistów, biorących udział w castingach, dotrze do finału i zdobędzie nagrodę główną – kontrakt płytowy z Universal Music Polska? O tym widzowie Dwójki przekonają się jesienią. Premierę siódmej edycji zaplanowano na 3 września.

„The Voice of Poland” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Laureatami poprzednich edycji są: Krzysztof Iwaneczko, Aleksandra Nizio, Juan Carlos Cano, Mateusz Ziółko, Natalia Sikora i Damian Ukeje. Rafał Brzozowski, uczestnik pierwszej edycji programu, odniósł ogólnopolski sukces przebojem „Tak blisko”, a Natalia Sikora została laureatką konkursu „Debiuty” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2013 roku. Jej sukces powtórzył w 2014 roku w Opolu Mateusz Ziółko zajmując również pierwsze miejsce w konkursie „Debiuty”.

Powiązane artykuły

M jak miłość: Ina Sobala – córka Małgorzaty Pieńkowskiej w serialu

Magdalena Pełek

“The Brain. Genialny Umysł”: Człowiek pająk i żywy magnetofon!

Dawid Propolis

„Wielki Test o Kościuszce” w TVP 1

Dawid Propolis