TTV Polecamy Telewizja

Nauka jazdy na półmetku, a kursanci wciąż w lesie

Nauka Jazdy - 3 sezon (fot. TTV)

Do walki o prawo jazdy wraca Kuba. Kibic, który  zasłynął tym, że niespodziewanie wysiadł z eLki, żeby zdążyć na mecz. Wydaje się, że kursant stoi na przegranej pozycji u swojego instruktora. Czy Zbigniew Chrzan pokaże mu drugą żółtą kartkę?

Ciężka atmosfera panuje również w samochodzie Łukasza Kmiecika. Klaudia, wielka fanka instruktora, rozpoczyna już 21. godzinę kursu, ale widocznych postępów wciąż brak. Co mogłoby pomóc kursantce lepiej skoncentrować się na prowadzeniu samochodu?

Tymczasem na Śląsku żółta eLka Justyny Kalisz szaleje po ulicach. Za kierownicą Emilia — mama siedmiorga dzieci. Instruktorka może z bliska przyjrzeć się, jak ciężką pracą jest zajmowanie się taką gromadą.

Uwaga, komunikat dla Warszawy: pani Krystyna nadciąga. Spokojnie, bez paniki — na szczęście nad przerażoną uczennicą panuje Edyta Bartosiak. Czy w eLce nastąpi (tak wyczekiwany przez wszystkich) przełom?

Niespodziankę sprawi jazda blogerki JoannaDe, która wyruszy na stołeczne ulice. Kursantka nareszcie będzie miała okazję obejrzeć słynny „Mordor” zza kierownicy, ale czy wysłanie żółtej eLki na wąskie uliczki, to nie jest gotowy przepis na… „Horror na Domaniewskiej”?

Nauka Jazdy
wtorek, 22:00, TTV

Powiązane artykuły

Tomasz Jakubiak w Food Network

Dawid Propolis

Polsat szuka chętnych do „Wyspy przetrwania”

Dawid Propolis

Michał Bryś stracił panowanie nad sobą! Wszystko przez uczestników „Hell’s Kitchen” (VIDEO)

Dawid Propolis