Nauka Jazdy TTV 15.05.2018
Nauka Jazdy TTV 15.05.2018
tvdzis.pl » Nauka Jazdy TTV: Sądny dzień
TTV Polecamy

Nauka Jazdy TTV: Sądny dzień

Dziś czeka nas sądny dzień  w nauce jazdy. Egzaminy!

Szkolenie dobiega końca, czas sprawdzić umiejętności kursantów. Na egzaminacyjnym placu boju Annę Guzior- Rutynę czeka rutynowe zdanie – jazda po łuku.  Wspiera ją Justyna Kalisz i Johnatan, który na swój egzamin musi jeszcze trochę poczekać.

Klaudia Pilarska, bardzo by chciała podzielić los swojej siostry, Karoliny i zdobyć upragnione prawo jazdy. Po zaliczonych zadaniach egzaminacyjnych na placu manewrowym wyjeżdża na miasto, ale tam czeka ją wiele niespodzianek.

To nie będzie łatwy dzień dla Jonathana. Jego instruktorka – Justyna Kalisz  wyśle go do Warszawy  na egzamin wewnętrzny  u Edyty Bartosiak.

Na egzamin państwowy stawi się również Emilia i Przemek. Oboje zmierzą się z morderczym łukiem egzaminacyjnym, niestety tylko jedno z nich wygra tę nierówną walkę z ruchem drogowym. Poleją się łzy radości, ale też smutku.

Sonia Kuczeńska po wielu drogowych perypetiach, przystępuje do egzaminu państwowego. Po perfekcyjnym przejechaniu łuku wyjedzie, ale już w innym stylu na miasto. Ma mocne wsparcie swojej mentorki Edyty Bartosiak oraz pani Krysi, która o swoim egzaminie może na razie pomarzyć.

PREMIERA  wtorek  15 maja  22:00 TTV

powtórki: sobota 19:10, niedziela 17:10

Nauka Jazdy TTV 15.05.2018
Nauka Jazdy TTV 15.05.2018
Nauka Jazdy TTV 15.05.2018
Nauka Jazdy TTV 15.05.2018

Powiązane artykuły

Zamiana żon: Trybson zamieni Elizkę na Izę!

Dawid Propolis

Zaczyna się nauka jazdy… w Londynie!

Dawid Propolis

Wojskowy porządek kontra chaos w 3. odcinku „Zamiany Żon”.

Dawid Propolis
%d bloggers like this: