Nauka Jazdy - 3 sezon (fot. TTV)
Nauka Jazdy - 3 sezon (fot. TTV)
Główna » Nauka Jazdy z nową instruktorką
TTV Telewizja

Nauka Jazdy z nową instruktorką

Statystyki  mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu.

W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na  Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej  się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku.

W premierowym odcinku 3. sezonu  przed kursantami żmudna nauka przepisów. Instruktorzy Łukasz Kmiecik i Edyta Bartosiak będą wprowadzać nowicjuszy w tajniki wiedzy o poruszaniu się pojazdem mechanicznym po ulicach. Zbigniew Chrzan przy pomocy modelu pokaże jak działa silnik, a na placu treningowym Justyna Kalisz zakręci w głowach swoim uczniom symulatorem dachowania.

W pierwsze godziny na warszawskich ulicach  wyjedzie pani Krystyna — sadowniczka. Szykujcie się na „arie operowe” w wykonaniu przerażonej kursantki! Całe szczęście, że ma obok siebie opanowaną instruktorkę Edytę Bartosiak.

Jonathan „King” Brown pochodzi z Ghany. Jego życie zawodowe to przede wszystkim piłka nożna, ma też na koncie kilka piosenek. Czy do listy sukcesów dopisze zdobycie prawa jazdy? Teraz wszystko w rękach jego i instruktorki Justyny Kalisz.

„Nauka jazdy” spełnia także niektóre marzenia swoich widzów. Klaudia Kozik, na co dzień sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, od zawsze marzyła, żeby spotkać Łukasza Kmiecika. Przed nią pierwsze jazdy — tylko jak je zniesie jej idol?

Instruktor Zbyszek Chrzan dostanie twardy orzech do zgryzienia — kursanta Kubę.  Największą wadą nowego ucznia jest niepanowanie nad nerwami, a największą miłością — kibicowanie Cracovii. Co wyniknie z takiego połączenia? Zobaczymy we wtorkowe wieczory w TTV.

PREMIERA  27 lutego, wtorek 22:00 TTV

Powiązane artykuły

Zamiana żon: Trybson zamieni Elizkę na Izę!

Dawid Propolis

Zaczyna się nauka jazdy… w Londynie!

Dawid Propolis

Wyścigi NASCAR w Motowizji

Dawid Propolis