Diego Luna - Narcos Mexico
Diego Luna - Narcos Mexico
Główna » Netflix: Narcos: Meksyk – oficjalny zwiastun i plakat!
Seriale Polecamy Netflix

Netflix: Narcos: Meksyk – oficjalny zwiastun i plakat!

Netflix udostępnił oficjalny plakat i zwiastun nowego serialu Narcos: Meksyk!

Narcos: Meksyk pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy.

NARCOS Meksyk
NARCOS Meksyk

Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary. Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Narcos: Meksyk to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard.

Premiera Narcos: Meksyk już 16 listopda 2018 roku na Netflix!

Powiązane artykuły

Znamy nowego “Wiedźmina”. To Henry Cavill

Dawid Propolis

Znamy datę premiery Marvel: The Punisher 2

Dawid Propolis

Witajcie w czarującym świecie Sabriny Spellman!

Dawid Propolis