Dom z papieru: Netflix zamówił 5. finałowy sezon

Dom z papieru 3, na zdjęciu główni bohaterowie serialu, stoją w grupie lub podpierają się o stół.
Dom z papieru cz. 3. – plakat

Netflix zapowiada piątą i ostatnią część serialu Dom z papieru, w której zobaczymy finał wielkiego skoku.

Osteczny skok

Alex Pina, twórca i producent wykonawczy, powiedział: „Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu „Dom z papieru”. Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu.”

Znana obsada

Wśród obsady serialu znajdą się: Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor) , Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), José Manuel Poga (Gandia) i wielu innych.

Money Heist Sezon 4 (fot Netflix)

Nowi aktorzy

To już pewne, że do obsady serialu dołączą również Miguel Ángel Silvestre (Sky Rojo, Sense 8) i Patrick Criado (nominowany do hiszpańskiej nagrody filmowej Goya za występ w Wielka hiszpańska rodzina, Życie bez pozwolenia).

Miguel Angel Silvestre (fot. Tamara Arranz)
Patrick Criado (fot. Niete for Netflix)

Start zdjęć za kilka dni

Produkcja 5 sezonu rusza 3 sierpnia. Ta część serialu będzie się składać z 10 odcinków.  Za reżyserię piątej części „Domu z papieru” odpowiadają: Jesús Colmenar, Koldo Serra i Álex Rodrigo.

Zobacz poprzednie odcinki

Serial możesz obejrzeć na platformie NETFLIX: https://www.netflix.com/pl/title/80192098

Zobacz jeszcze: Netflix – Szkoła dla elity

Poprzedni artykuł

„Salon dźwięku” – wydarzenie muzyczne na antenie TVN i Player.pl

Następny artykuł

Seriale komediowe w TVP VOD

powiązane posty
Czytaj więcej

Sexify: premiera serialu

Obsada serialu, twórcy i zaproszeni goście mieli wczoraj okazję uczestniczyć w wirtualnym pokazie dwóch pierwszych odcinków serialu i…