Dom z papieru. Nowe zdjęcia z 5. sezonu!

Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu Domu z papieru. Napad trwa, zbliża się wojna, a przywódca gangu stracił kontrolę. Zbliża się koniec serii stworzonej przez Álexa Pinę.

Kompletny chaos

Pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu ujawniają chaos zarówno w Banku Hiszpanii, jak i poza nim – Profesor jest zaskoczony po tym, jak Sierra znajduje jego kryjówkę, a Lizbona jest bezpieczna w banku. Rozpoczyna się wojna i widzimy, jak gang złodziei musi pokazać swoją najtwardszą stronę, aby przetrwać, napędzany cierpieniem, większą ilością broni i desperacją, wynikającą z braku planu.

Koniec nadchodzi

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Kiedy premiera 5 sezonu serialu Dom z papieru?

5. sezon serialu zostanie udostępniony w dwóch częściach, 3 września i 3 grudnia 2021 r. na Netflix.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

„Królowe życia. To właśnie przyjaźń” odcinki extra

Następny artykuł

Mam Talent – Michał Kempa drugim prowadzącym

powiązane posty
Czytaj więcej

Sexify: premiera serialu

Obsada serialu, twórcy i zaproszeni goście mieli wczoraj okazję uczestniczyć w wirtualnym pokazie dwóch pierwszych odcinków serialu i…