w

Netflix – Dom z papieru: zwiastun 5. sezonu

Ostateczne starcie nachodzi

100 godzin, które wydają się trwać 100 lat. W ten sposób Tokio opisuje swoje odczucia w oficjalnym zwiastunie pierwszej części 5. sezonu „Domu z papieru”. Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo przygotowuje wojskowy szturm na Bank Hiszpanii.

Dla gangu to moment, w którym nic nie jest już pewne. Zdają się być na przegranej pozycji i wygląda na to, że ich koniec jest naprawdę bliski. Czy pomimo przeciwności odzyskają siły do walki… jeszcze ten jeden raz? W końcu to oni są ruchem oporu.

Sezon 5. „Domu z papieru” zadebiutuje w dwóch częściach – pierwsza będzie miała swoją premierę 3 września, druga – 3 grudnia 2021 r.

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Dom z papieru 5 – plakat

Premiera pierwszej części 3 września 2021 w Netflix

Co myślisz?

Napisane przez Robert Wróbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Skazana: nowy serial z Agatą Kuleszą w player

Netflix: Wielka woda. Znamy obsadę nowego polskiego serialu