w

Netflix zapowiada Stranger Things 4!

Z okazji Dnia Stranger Things Netflix udostępnił zapowiedź oraz ujawnił tytuły odcinków czwartego sezonu serialu. Premiera Stranger Things 4 odbędzie się latem 2022 roku.

6 listopada 1983 r. zaginął mieszkający w Hawkins w stanie Indiana Will Byers. Choć mieszkańcy Hawkins dawno zaprzestali poszukiwań, przyjaciele Willa nie poddawali się i trafili w końcu na dziewczynę o tajemniczo brzmiącym imieniu: Jedenastka. Całkowicie samotna uciekinierka skrywała nadprzyrodzoną moc. Jedenastka postanowiła zrobić wszystko, aby pomóc w poszukiwaniach zaginionego chłopca. 

Fani serialu z całego świata obchodzą 6 listopada jako międzynarodowy dzień Stranger Things. Z tej okazji Netflix przygotował dla fanów Stranger Things coś wyjątkowego. Na profilach społecznościowych Netflix można znaleźć najnowsze materiały wideo i wyjątkowe treści, transmisje z wydarzeń dla fanów na żywo oraz zobaczyć limitowaną serię gadżetów dostępnych zarówno przez internet, jak i w sklepach stacjonarnych. 

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    TVN Grupa Discovery wygrywa z konkurencją w październiku

    Skoki Narciarskie od soboty w TVN, Player i Eurosport!