10. urodziny stacji TTV!

2 stycznia 2012 roku wystartowała stacja TTV. Od tego momentu nadawca z sukcesem buduje swoją widownię, a na antenie tej telewizji pojawiło się już ponad 80 programów! Z okazji jubileuszu wyemitowana zostanie specjalna urodzinowa edycja programu „99 – GRA O WSZYSTKO”, w której udział weźmie kilkadziesiąt gwiazd stacji. Sześcioodcinkowa seria zadebiutuje 2 stycznia o godz. 22:00 w TTV oraz serwisie Player.pl

.

Stacja TTV od początku została doceniona za powiew świeżości, który wniosła na rynek branży telewizyjnej. Nowe programy eksperymentowały, łączyły rozrywkowy styl z zainteresowaniem drugim człowiekiem – TTV bawiło, wzruszało i stawiało trudne pytania. Przez ostatnią dekadę telewizja wypracowała swój rozpoznawalny styl. Dziś specjalizuje się w reality oraz pokazuje te strony życia, które rzadko goszczą na innych antenach. Jednym z programów, który obecny jest od początku istnienia stacji jest serwis informacyjny Express, w którym w przystępnej formie, prezentowana jest codzienna dawka najważniejszych informacji z kraju. Przez te 10 lat obecności w polskich domach, stacja dbała o różnorodność prezentowanego portfolio. Z jednej strony – informacja i rozrywka, a z drugiej – odwaga i odrobina szaleństwa.

Z okazji jubileuszu, na antenie TTV wyemitowana zostanie urodzinowa edycja „99 – GRA O WSZYSTKO”, w której udział weźmie kilkadziesiąt gwiazd stacji. Będą to: Sylwia Bomba, Izabela i Joachim Zeiske, Mateusz „Big Boy” Borkowski, Damian Nagana, Edyta Nowak, Mariusz Kozak, Jacek Szawioła, Dominik Abus, Dajan i Agnieszka Kotońscy, Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal, Jakub Feliński, Andrzej Gąsienica, Katarzyna Gąsienica, Patrycja i Sandra Musialik, Jacek Wójcik, Patryk Borowiak, Iza Macudzińska – Borowiak, Filip Masłowski, Kaja Chodorowska, Kasia „Laluna” Alexander, Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt, Dominik Strzelec, Krzysztof Ferenc, Malwina Wędzikowska, Aleksandra Kutz, Himera, Przemek Kossakowski, Jan Pirowski, Jacek Jelonek, Agnieszka Kuszewska, Ewa Rogalska, Krzysztof Radzikowski, Dagmara i Conan Kaźmierscy, Adam Wdówka oraz Paulina Ochocka.

Seria licząca sześć odcinków zadebiutuje na antenie TTV 2 stycznia. Odcinki emitowane będą codziennie, do piątku, 7 stycznia o godz. 22:00. W tym maratonie gier zwycięży ten, kto obudzi w sobie pierwotny instynkt przetrwania i wyeliminuje wszystkich konkurentów. Widzowie będą mogli się przekonać, jak pod wpływem emocji i stresu zawodnicy poradzą sobie z pozornie prostymi zadaniami – skakaniem przez płotki, wydostaniem się z zamkniętej klatki czy kolejnością działań matematycznych. Walka będzie toczyć się o to, aby pozbyć się rywali i nie być ostatnim w żadnej konkurencji, zasada jest jedna – przegrany, odpada!

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

VALIDÉ – historia francuskiego rapu w Canal+

Harry Potter – Powrót do Hogwartu w HBO GO