5 lat HGTV w Polsce

HGTV, 5 lat HGTV w Polsce, tvdzis.pl

Telewizja HGTV obchodzi 5. urodziny. Do tej pory wyemitowała ponad 900 odcinków premierowych polskich produkcji o stylizacji wnętrz i ogrodów.

Dla miłośników dobrego designu

Kanał HGTV Home & Garden zadebiutował na polskim (a jednocześnie europejskim rynku) 7 stycznia 2017 roku. Pierwszym wyemitowanym programem była „Maja w ogrodzie”, która produkowana jest do dziś.

Sprawdzone i znane twarze

W HGTV programy tworzą eksperci, którzy dzielą się z widzami swoją wiedzą i pasją. Maja Popielarska (“Nowa Maja w ogrodzie”), Krzysztof Miruć (“Zgłoś remont”, “Weekendowa metamorfoza”), Dorota Szelągowska (min.: “Dorota inspiruje”, “Domowe rewolucje”, “Totalne remonty Szelągowskiej”), Dominik Strzelec (“Polowanie na ogród”), Maciej Mindak (“House Hunters – Poszukiwacze domów”), Katarzyna Jaroszyńska (“Nieoczywiste miejsca”), Iwona Durka (“ Pomysłowe projekty”), Izabela Szarmach czy Olga Piórkowska (“Wymarzone ogrody”), to tylko część z grona specjalistów biorących udział w produkcjach tej stacji.

HGTV, 5 lat HGTV w Polsce, tvdzis.pl
Krzysztof Miruć – Zgłoś Remont

Rekordy HGTV

„Zgłoś Remont” Krzysztofa Mirucia to najpopularniejszy program telewizji. Do tej pory wszystkie odcinki obejrzało 10,5 miliona osób!· Rekordy dotyczące ilości odcinków należą do “House Hunters – Poszukiwacze domów” i “Nowej Mai w ogrodzie”. Ta ostatnia pół roku temu pojawiła się z 800 odcinkiem.

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  , Mateusz Janicki jako „Marusarz – Tatrzański Orzeł”, tvdzis.pl

  Mateusz Janicki jako „Marusarz – Tatrzański Orzeł”

  , Gala Mistrzów Sportu w Polsacie. Poznaj nominowanych!, tvdzis.pl

  Gala Mistrzów Sportu w Polsacie. Poznaj nominowanych!