Czego wstydzi się Sylwia Bomba?

Treningi Taniec z Gwiazdami, 08.2021, fot.WBF, na zdj. Sylwia Bomba, Jacek Jeschke


Mówi to, co myśli, a w social mediach chętnie dzieli się swoimi refleksjami. Do tego to energetyczna, prawdziwa bomba o bardzo apetycznej aparycji! Choć wydawać by się mogło, że Sylwia Bomba, uczestniczka XII edycji „Dancing with Stars. Taniec z Gwiazdami”, niczego się nie wstydzi, okazuje się, że pewne aspekty show Polsatu przyprawiają ją o gęsią skórkę…

Na pierwszy rzut oka kobieta-wulkan, po bliższym poznaniu okazuje się nieśmiała i zdystansowana. Tak określił Sylwię Bombę jej taneczny partner, Jacek Jeschke, który z pewnością wie, co mówi. Ostatnie tygodnie popularna influencerka i przystojny tancerz spędzają razem na sali treningowej, przygotowując się do udziału w show. Do premiery na antenie Polsatu zostało kilka godzin!

– Sylwia do tej pory nie potrafi mi spojrzeć w oczy, więc póki co nie ma mowy o namiętności w tańcu! – zdradza Jacek Jeschke – Prawda jest taka, że jestem bardzo nieśmiała. Niewiele osób o tym wie. Jacek także był zaskoczony – komentuje Sylwia. – Na pewno będzie to dla mnie – jeżeli chodzi o taniec – największy problem, aby tę nieśmiałość przezwyciężyć – dodaje.


Jednak nie tylko ognistej rumby czy seksownego tanga boi się influencerka. Jest przerażona także tym, że na parkiecie tanecznego show występować będzie w skąpych sukienkach typowych dla tańców latynoamerykańskich. Dlatego na razie najpewniej czuje się w standardzie. Jej trener i tancerz chwali ją za piękną „ramę”, będącą postrachem gwiazd z poprzednich edycji show. Przepis Sylwii na idealną ramę jest prosty – na rozgrzewce trzyma w każdej dłoni po… krześle. Zdaniem gwiazdy, to doskonały sposób na wzmocnienie mięśni ramion.

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

“BrzydUla” powraca po wakacyjnej przerwie!

Taniec z Gwiazdami: Denis Urubko i Janja Lesar pożegnali się z programem