Dominik Strzelec wraca do programu „Usterka” w TTV!

Dominik Strzelec, Dominik Strzelec wraca do programu „Usterka” w TTV!, tvdzis.pl
Usterka, fot. TTV, Kriz Barvsson

We wrześniu na antenie TTV szykuje się podwójny powrót. Po krótkiej przerwie wraz z najnowszym sezonem „Usterki” powraca Dominik Strzelec.

Nowe odcinki – sprawdzony prowadzący

Ten program to niezbędnik dla wszystkich zainteresowanych remontami, a szczególnie fachowcami, których kulisy pracy – z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru – czasami warto podglądać. W programie do aranżowanych awarii zapraszani są specjaliści, a ukryta kamera dokładnie śledzi każdy ich ruch.

Niespodzianki przy pracy

Obserwowani fachowcy naprawiają tytułowe „usterki” na wiele różnych sposobów i w szerokim przedziale cenowym, nie zawsze sumiennie, choć zdarzają się też tacy, którzy wykonują zlecenie bez zarzutu. Wszystkiemu przyglądają się prowadzący program, w tej roli między innymi powracający na antenę TTV, Dominik Strzelec. Jedno jest pewne – profesjonaliści nie mają się czego obawiać!

Wrześniowa premiera

Seria licząca 30 odcinków zadebiutuje na antenie TTV już 6 września, premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godz. 18:05. Wcześniej, tj. 22 i 29 sierpnia stacja wyemituje zapowiedź sezonu. Program dostępny również będzie w serwisie Player.pl

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, „Ninja Warrior Polska 4” w Polsacie, tvdzis.pl

„Ninja Warrior Polska 4” w Polsacie

, Wakacyjna Trasa Dwójki w Ostródzie, tvdzis.pl

Wakacyjna Trasa Dwójki w Ostródzie