Edyta Górniak do uczestnika The Voice of Poland: – Ale ty jesteś ogier!

The Voice of Poland, Edyta Górniak do uczestnika The Voice of Poland: – Ale ty jesteś ogier!, tvdzis.pl
Edyta Górniak - The Voice of Poland 11 (fot. Jan Bogacz)

Trenerka „The Voice of Poland” nie była w stanie opanować emocji podczas występu Przemka Pajdaka. Koniecznie zobaczcie nasze wideo.

Czysta energia!

Szaleńczo roztańczona Edyta Górniak to rzadki widok. Wokalistka nie była w stanie usiedzieć na obrotowym fotelu, kiedy na scenie pojawił się 25-letni uczestnik jedenastej edycji „The Voice of Poland”. 

Jedyna miłość

Na co dzień Przemek Pajdak mieszka i pracuje w Londynie, gdzie przeprowadził się sześć lat temu. Obecnie jest kierowcą i gra w zespole hokejowym Bracknell Devils na pozycji atakującego. Mimo wielu zainteresowań to właśnie muzyka zajmuje najważniejsze miejsce w jego sercu. Kiedy potrzebowałem wsparcia – muzyka była dla mnie. Pomogła mi z pewnością siebie i przełamaniem strachu, poznaniem i zaakceptowaniem siebie – wyjaśnia Przemek, który w najbliższą sobotę w programie zaśpiewa utwór formacji Jet „Are You Gonna Be My Girl”.  

Szalejąca Edyta!

Już po kilku taktach Edyta Górniak zdecydowała się oddać rockandrollowemu szaleństwu, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Pozostali trenerzy także nie kryli zadowolenia z występu Przemka. Jednak to właśnie Edyta Górniak postanowiła zawalczyć o niego najmocniej. 

Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla ciebie… – zaczęła podekscytowana trenerka jedenastej edycji „The Voice of Poland”

Z każdą kolejną minutą wokalistka coraz odważniej komunikowała, że Przemek Pajdak jest uczestnikiem, którego chce mieć w swojej drużynie. 

The Voice of Poland, Edyta Górniak do uczestnika The Voice of Poland: – Ale ty jesteś ogier!, tvdzis.pl
Przemek Pajdak – The Voice of Poland 11 (fot. Jan Bogacz)

Ale ty jesteś ogień, ogier… Ogier powiedziałam? Nie, ogień… – zachwalała rozanielona trenerka.

Każdy z nas jest kimś innym i ma inne rzeczy do zaoferowania, ale… ja mam najwięcej! – próbowała przekonać uczestnika do pójścia do jej drużyny.

Czy Edyta namówi Przemka, aby to właśnie z nią szedł tanecznym krokiem przez resztę programu? 

Przekonamy się już w najbliższą sobotę 19.09.2020 o godzinie 21:00 w TVP2 oraz na www.vod.tvp.pl   

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

, Na dobre i na złe: W końcu się doigrał!, tvdzis.pl

Na dobre i na złe: W końcu się doigrał!

, Taniec z gwiazdami: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko już nie zatańczą!, tvdzis.pl

Taniec z gwiazdami: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko już nie zatańczą!