Festiwal Piękna: Ibisz, Janachowska i Krawczyńska poprowadzą galę!

Festiwal Piękna Ibisz Janachowska, Festiwal Piękna: Ibisz, Janachowska i Krawczyńska poprowadzą galę!, tvdzis.pl
Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska (fot. Polsat)

Już za tydzień na antenie Polsatu staruje Festiwal Piękna 2021! W piątek 20 sierpnia o godzinie 20:00 po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana Miss Polski.

Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz i Izabela Janachowska oraz jedna z sióstr ADiHD – Ilona Krawczyńska.

W jury Miss Polski 2021 zasiądą same inspirujące kobiety. Komu koronę przekaże Anna-Maria Jaromin z Katowic? Finalistki Miss Polski 2021 powalczą również o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentują się w kilku pokazach, zobaczymy je między innymi: w kolekcji casual, strojach kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2021 będzie Szymon Łosiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Finalistki Miss Polski mają już za sobą pierwsze zgrupowanie. Uczestniczyły w sesjach zdjęciowych i realizacji wizytówek do materiałów telewizyjnych oraz zwiedzały Małopolskę. Przed nimi finałowe zgrupowanie w Nowym Sączu. Tam odbędą się próby układów choreograficznych i przymiarki kolekcji, w których zaprezentują się na scenie.

Festiwal Piękna 2021 odbędzie się w dniach 20 – 22 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Wszystkie trzy gale: Miss Polski 2021, Miss Supranational 2021 oraz Mister Supranational 2021 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Kruk. Czarny woron nie śpi w całości w Canal+Online, tvdzis.pl

Kruk. Czarny woron nie śpi w całości w Canal+Online

, Alżbeta Lenska: Nasze dzieci mają wiele pasji, w których je wspieramy, tvdzis.pl

Alżbeta Lenska: Nasze dzieci mają wiele pasji, w których je wspieramy