Głośny dokument o Britney Spears na Playerze!

Britney Spears (fot.depositphotos)

Dokument „Britney: życie pod nadzorem” (tytuł oryginalny: Controlling Britney Spears) pokazuje, jak ojcowska kuratela zmieniła się w toksyczną i pełną dominację nad życiem Księżniczki Popu. Głośna na świecie produkcja autorstwa dziennikarzy „The New York Times” zadebiutowała na Playerze!

Wstrząsająca historia

„Britney: życie pod kontrolą” to wstrząsają opowieść o tym, jak Księżniczka Pop stała się zakładniczką własnego ojca. Film zawiera wywiady z osobami ze środowiska rodziny Spearsów, dzięki czemu na światło dzienne wychodzi to, jakimi prawami naprawdę rządziła się ustawiona przez sąd kuratela. To obraz niesłychanego aparatu inwigilacyjnego i tyrady ojca gwiazdy, który monitorował każdy jej ruch, faszerował lekami, zmuszał do pracy, a także potajemnie rejestrował nagrania audio z jej sypialni…Britney Spears od 13 lat pozostawała pod opieką ojca. W wyniku załamania nerwowego sąd w USA zarządził, że nie jest w stanie sama decydować o swoim życiu i oddał ją pod opiekę kuratorską rodzica. Decyzja ta wywoływała przez lata dużo kontrowersji, szczególnie ze strony fanów piosenkarki, którzy twierdzili, że James Spears nie działał w dobrej wierze, pozbawił Britney wolności oraz żeruje na jej sławie i pieniądzach.

Britney Spears (fot.depositphotos)

13 lat niewoli

Latem tego roku przed sądem w Los Angeles Britney wyraziła silny sprzeciwy wobec usankcjonowanej przez sąd opieki. Po tym wstrząsającym przemówieniu po raz pierwszy osoby z bliskiego otoczenia rodziny odważyły się publicznie zabrać głos w sprawie i opowiedzieć o tym, jak wyglądało życie w domu Spearsów. To szczegółowa relacja ujawnia szokującą prawdę o ojcowskiej kurateli, która przez ostatnie 13 lat życia piosenkarki pozbawiła ją wielu praw i wolności.

Dokument „Britney: życie pod nadzorem” można już oglądać w Playerze.

Napisane przez Robert Wróbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Lego Masters 2 od 5 listopada w TVN

Uczestniczka „The Voice of Poland” rezygnuje! Znamy powód.