„Gramy dla Śląska” w Polsacie

Gramy dla śląska, „Gramy dla Śląska” w Polsacie, tvdzis.pl
Krzysztof Ibisz (fot. Tomek Kamiński)

„Gramy dla Śląska” to będzie koncert z optymistycznym przesłaniem, niosący nadzieję. To bardzo ważne wartości dla mieszkańców Śląska!

Muzyczne legendy

Od legend polskiej sceny rockowej i ulubieńców kolejnych pokoleń publiczności do gwiazd młodszego pokolenia – wszyscy wystąpią na żywo ze studia Polsatu w Warszawie, by prosto z serca poprzeć Śląsk! Podczas tego wydarzenia muzycznego zaśpiewają i zagrają u nas artyści i zespoły, których nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek,  Ira, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni,  Maryla Rodowicz i najmłodsza w tym gronie, Sanah, która dopiero zaczyna karierę, a już podbiła serca Polaków tak bardzo, że jej dwie debiutanckie piosenki znalazły się już na pierwszych miejscach wśród najczęściej granych utworów.Koncert poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk, Ślązak z „Kabaretu Młodych Panów”, którego nie trzeba przedstawiać.

Gramy dla śląska, „Gramy dla Śląska” w Polsacie, tvdzis.pl
Maryla Rodowicz (fot. Tomasz Kamiński)

Razem przeciwko hejtowi

Koncertem tym chcemy zatrzymać falę hejtu, która dotyka Ślązaków, górników, ich rodziny i dzieci. Od dawna Województwo Śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce i w czasie pandemii potrzebuje naszej solidarności. Wszyscy jesteśmy razem ze Śląskiem! Pragniemy wyrazić JEDNOŚĆ, bo jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach.Partnerem koncertu jest Województwo Śląskie i Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

Kiedy zobaczyć koncert?

Gramy dla Śląska” – 4 lipca br., godz. 20.00, tylko w Telewizji Polsat!

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

, „MasterChef” ponownie na planie!, tvdzis.pl

„MasterChef” ponownie na planie!

, La Bandida nowy serial w TVP1, tvdzis.pl

La Bandida nowy serial w TVP1