„Instrukcja kochania” nowy serial w Czwórce

Instrukcja kochania, „Instrukcja kochania” nowy serial w Czwórce, tvdzis.pl

Miłosne historie niczym z komedii romantycznych oraz perypetie sympatycznej vlogerki i jej przyjaciół zobaczymy w nowym codziennym serialu „Instrukcja kochania” na antenie Czwórki. W obsadzie zobaczymy m.in. Konrada Skolimowskiego („Barwy szczęścia), a w roli głównej wystąpi Magdalena Król („19+”).

Miłosny doradca

Główna bohaterka serialu, Anka Wiśniewska, prowadzi popularny vlog o miłości i własną firmę oferującą pomoc w sprawach sercowych. Wraz z dwiema przyjaciółkami, Majką i Niną oraz bratem, Adkiem, Anka pomaga znaleźć szczęście zgłaszającym się do niej kobietom i mężczyznom w różnym wieku, na różnych etapach życia i z różnymi problemami – od typowych kłopotów miłosnych, jakie zdarzają się każdemu z nas, po zupełnie wyjątkowe i zaskakujące.

Team dla Klientów

Anka jest dobrym psychologiem o dużej intuicji, a prywatnie trzydziestolatką, która niezachwianie wierzy w miłość. Majka, przed którą Internet nie ma tajemnic, potrafi zdobyć każdą informację. Obeznana z wszelkimi nowinkami i trendami dwudziestolatka ma też wiele innych pasji, od motoryzacji po sztuki walki, które okazują się przydatne w różnych sytuacjach. Empatyczna i chętnie wspierająca przyjaciółki Nina jest współwłaścicielką kliniki medycyny estetycznej. Jej wyczucie stylu i elegancji jest bezcenne, gdy potrzebna jest zewnętrzna metamorfoza, ale jako kobieta po czterdziestce i po rozwodzie, ma też spory bagaż doświadczeń i życiowej mądrości, którą chętnie dzieli się z innymi. Męski punkt widzenia, humor i rozmaite – czasem zaskakująco trafne – obserwacje oraz detektywistyczne talenty wnosi do firmy siostry Adek, chłopak o złotym sercu, ale też niepoprawny podrywacz, który potrafi wszędzie się wkręcić i swoim urokiem nadrobić wszelkie braki.

Poznaj obsadę

W rolach głównych występują: jako Anka – Magdalena Król („19+”), jako Majka – Maria Ruddick („Sala samobójców. Hejter”), jako Nina – Olga Pęczak („Przyjaciółki”) i jako Adek – Konrad Skolimowski („Barwy szczęścia”).

Premiera 17 stycznia, a emisja – od poniedziałku do czwartku o godz. 19 w TV4 i Polsat Box Go.

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Harry Potter – Powrót do Hogwartu w HBO GO, tvdzis.pl

Harry Potter – Powrót do Hogwartu w HBO GO

, „Behawiorysta” od dziś w Player.pl. Poznaj bohaterów serialu!, tvdzis.pl

„Behawiorysta” od dziś w Player.pl. Poznaj bohaterów serialu!