Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni!

Kabaret na żywo (fot. Polsat)

Już w tę niedzielę, o godzinie 20:05 w Polsacie czwarty odcinek show „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”. Tym razem gościem specjalnym będzie Kabaret K2!

W czwartym odcinku show Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni zobaczymy gospodarzy, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju w arcyśmiesznym skeczu „Familiada”. W „Jakiej to melodii” nie ma Roberta Janowskiego, w „Szansie na Sukces” Wojciecha Manna, pogonili Macieja Orłosia, Roberta Makłowicza, Grażynę Torbicką, a nawet Jana Pospieszalskiego! Ale „Familiadę” dalej prowadzi ten sam, jeden i niepowtarzalny Karol Strasburger! Tym razem w uwielbianych przez Polaków show zmierzą się Imigranci vs. Uchodźcy.

Kabaret na żywo (fot. Polsat)

Natomiast Olgę Łasakę, Martę Podobas oraz Agatę Wątróbską zobaczymy w genialnym gagu „Konflikt pokoleń”. Jak dogadać się z babcią, która jest mało tolerancyjna i kocha spędzać całe dnie z reżimową telewizją? Na dodatek nie toleruje binarnego chłopaka (Mateusz Banaszkiewicz) swojej wnuczki, która czas wolny spędza na marszach równości. Czy tej czwórce uda się porozumieć? Tego dowiecie się w najbliższą niedzielę w Telewizji Polsat.

Gościem kabaretowym odcinka będzie Kabaret K2. Tworzący go artyści udowodnią, że są w superformie! Ich skecz będący satyrą na gospodarzy programu Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Kabaretu Młodych Panów rozśmieszy Was do łez!

Oczywiście nie zabraknie stałych punktów programu: Restauracja, Fakty Autentyczne, Z Andrzejem na nartach czy Pod willą.

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiada niezastąpiony zespół Enej.

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Edyta Herbuś płacze w “You Can Dance”!

M jak miłość 1603: Rozwód