Klara Williams debiutuje w serialu „Pierwsza Miłość”!

Klara Williams, Klara Williams debiutuje w serialu „Pierwsza Miłość”!, tvdzis.pl
Klara Williams w serialu (fot. B. Bogielczyk)

Zobaczcie nową postać w serialu „Pierwsza miłość”, którą gra Klara Williams – uczestniczka show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Mamy przedpremierowy fragment z nadchodzącego odcinka „Pierwszej miłości”!

– Zarówno rola w serialu „Pierwsza miłość”, jak i udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który z niej wyniknął, to dla mnie wielka szansa. Czas nauki w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Teraz chcę sprawdzić się w prawdziwym świecie, na własny rachunek – mówi w rozmowie z Pomponikiem Klara Williams.

Klara Williams, Klara Williams debiutuje w serialu „Pierwsza Miłość”!, tvdzis.pl
Czy Klara zostanie w serialu na dłużej? (fot.Bogdan Bogielczyk)

Czy bohaterka Klary Williams namiesza w „Pierwszej miłości”? Jak młoda aktorka sobie poradzi i czy spodoba się fanom serialu? Przekonamy się już dziś w piątek 22 października w kolejnym odcinku „Pierwszej miłości”. To jednak nie wszystko. Klara Willimas zapewni również mnóstwo emocji w nadchodzącym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, też w piątek 22 października o godz. 20:05 w Polsacie. Aktorka wcieli się w Karola Zawrotniaka z formacji Defis!

Kreacja Donny Lewis przyniosła aktorce wygraną odcinka w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”


Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy bohaterów? „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Czy Oliwia Bieniuk radzi sobie z hejtem?, tvdzis.pl

Czy Oliwia Bieniuk radzi sobie z hejtem?

, Ewa Farna w „Mieście kobiet”!, tvdzis.pl

Ewa Farna w „Mieście kobiet”!