Konrad Skolimowski w „Instrukcji kochania” – nowym serialu TV4

Konrad Skolimowski, Konrad Skolimowski w „Instrukcji kochania” – nowym serialu TV4, tvdzis.pl

W poniedziałek rusza nowy codzienny serial Czwórki „Instrukcja kochania”. Widzowie będą mogli oglądać perypetie czworga bohaterów z firmy oferującej pomoc we wszelkich sercowych sprawach.

Piosenka do serialu

Nowość promują gorące rytmy hitu Konrada Skolimowskiego, który w serialu wciela się w jedną z czołowych postaci czyli Adka, brata głównej bohaterki, granej przez Magdalenę Król. Choć w „Instrukcji kochania” szuka miłości dla innych, prywatnie stawia na spontaniczność w zawieraniu znajomości, wierzy też w siłę muzyki, która zbliża ludzi.

Inspiracje wprost z Teneryfy

W zwiastunie serialu wykorzystano przebój Konrada Skolimowskiego „Moja dama”, który, jak mówi sam autor, napisany został z myślą o zakochanych i poszukujących miłości.
„Piosenka powstała na Teneryfie, gdzie mieszkałem przez pewien czas. Grałem tam w piłkę i byłem częstym bywalcem klubów, gdzie królowały klimaty Latino i taniec, w którym zmysłowo kołysze się całym ciałem, a zwłaszcza biodrami.  Postanowiłem połączyć gorące południowe rytmy z polską muzyką taneczną. Pisząc piosenkę o miłości, chciałem, żeby ułatwiała interakcję między ludźmi, wprawiając w dobry nastrój i porywając do tańca, bo muzyka w naturalny sposób pomaga wykonać pierwszy krok, wyciągnąć kogoś na parkiet i przełamać pierwsze lody – także nieśmiałym i szukającym drugiej połówki.”

Kim jest Adek?

Bohater Konrada Skolimowskiego, Adek, to trochę niesforny lekkoduch i podrywacz, ale w gruncie rzeczy chłopak o złotym sercu, który bardzo się angażuje, szukając miłości dla innych. Aktor przyznaje, że sam nigdy nie potrzebował pomocy w sercowych sprawach”
„Zgadzam się, że miłości czasem trzeba pomóc i jeśli ktoś woli korzystać z fachowej pomocy, szukając drugiej połówki, to jestem jak najbardziej za. Szanuję osoby, które podchodzą do tego metodycznie i bardzo racjonalnie, ale sam zdaję się na głos serca i stawiam na spontaniczność w uczuciach. Nie korzystałem też nigdy z portali randkowych, bo uważam, że łatwiej nawiązać znajomość w realu  –  w dyskotece, na koncercie, na ulicy czy w bibliotece – tak naprawdę wszędzie można spotkać interesujące osoby i prawdziwą miłość, czasem wystarczy tylko wykonać pierwszy krok, z czym nigdy nie miałem problemu.

Konrad Skolimowski, Konrad Skolimowski w „Instrukcji kochania” – nowym serialu TV4, tvdzis.pl
Bohaterowie nowego serialu codziennego Czwórki

Szczęśliwy ojciec

Wiem, że nie wszystkim się to zdarza, ale ja zawsze zakochuję się od pierwszego wejrzenia, a raczej zakochiwałem się, bo miłość mojego życia już znalazłem” – mówi Konrad Skolimowski, który mimo młodego wieku jest już odpowiedzialnym ojcem rodziny. W zeszłym roku urodził mu się drugi syn i, jak zapewnia, nie zamierza poprzestać na dwójce dzieci.


Czy jego bohater, Adek, również się kiedyś ustatkuje? O tym będzie można się przekonać oglądając serial „Instrukcja kochania” od poniedziałku do czwartku o godz. 19 w Czwórce.

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Rodowicz dała mu kosza! Wyznanie na wizji! – The Voice Senior, tvdzis.pl

Rodowicz dała mu kosza! Wyznanie na wizji! – The Voice Senior

, Rafał Zawierucha: W internecie najgorszy jest hejt i fake newsy, tvdzis.pl

Rafał Zawierucha: W internecie najgorszy jest hejt i fake newsy