Kosztowny rozwód gwiazdy „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Warta ponad 2 miliony dolarów willa w Miami, 4 tysiące dolarów na podróże i… opieka nad psem – to tylko kilka z całej listy żądań, o które w trakcie rozwodu walczyła modelka Charisse Verhaert, żona Julio Iglesiasa Juniora. Niespełna pięć tygodni temu, po ponad 14 miesiącach batalii, sąd okręgowy w Miami orzekł rozwód pary. 

Julio Iglesias Junior, którego widzowie będą mogli oglądać na scenie tegorocznego „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w Zakopanem, w końcu może odetchnąć z ulgą. Po długich miesiącach walki jego małżeństwo z belgijską modelką Charisse Verhaert zostało oficjalnie zakończone. 

Nie było osób trzecich, nic z tych rzeczy. Miłość po prostu się wypaliła, nie było już namiętności – wyznał Julio Iglesias Junior zaledwie trzy tygodnie temu hiszpańskiemu magazynowi ¡Hola!. Tym samym wokalista uciął wszelkie spekulacje na temat jego racji z żoną. A tych pojawiało się w mediach bez liku. 

W sierpniu 2020 roku pozew o rozwód złożyła Charisse Verhaert, którą Julio Iglesias Junior poznał w 2004 roku. Na początku listopada 2012 r., para wzięła ślub w pałacu El Rincón niedaleko Madrytu. O swoim szczęściu w małżeństwie Julio Iglesias Junior wielokrotnie pisał w swoich social mediach dzieląc się przy tym wspólnymi zdjęciami z piękną żoną. Tym bardziej wieść o rozwodzie pary była zaskoczeniem, szczególnie, że informacja ta ujrzała światło dzienne na początku lutego tego roku czyli pół roku po złożeniu pozwu do sądu. 

Po wycieku tych informacji w mediach pojawiły się zawarte w pozwie roszczenia finansowe żony Julio Iglesiasa Juniora. Charisse Verhaert tłumaczyła, że dla męża zrezygnowała z pracy w modelingu w związku z czym po rozstaniu potrzebuje pieniędzy na utrzymanie standardu życia, do którego przywykła będąc z nim.

Żona wokalisty zażądała m.in.: przyznania jej prawa do wyłącznego korzystania z rodzinnej rezydencji w Miami wartej ponad 2 miliony dolarów oraz miesięcznych alimentów w wysokości 9 tysięcy dolarów! Charisse wyliczyła, że potrzebuje m.in.: 2 tysiące dolarów na utrzymanie domu, 4 tysiące dolarów na podróże, ubrania i środki higieny osobistej, 700 dolarów na jedzenie i 700 dolarów na utrzymanie ich wspólnego pupila o imieniu Molly, nad którym chciała przejąć całkowitą opiekę. I choć sprawa rozwodowa pary odbyła się w kwietniu 2021 roku, dopiero 16 listopada sąd okręgowy w Miami zakończył trwające osiem lat małżeństwo.

Mimo rozstania z wieloletnią życiową partnerką wokalista, którego polscy widzowie będą mogli zobaczyć już 31 grudnia o godzinie 20:00 na scenie “Sylwestra Marzeń z Dwójką”, nie przestaje wierzyć, że ułoży życie na nowo. W ostatnio udzielonym wywiadzie Julio Iglesias Junior wyznał, że chce, aby w końcu spełniło się jego największe marzenie – zostanie ojcem. Wokalista wierzy, że spotka w końcu osobę, z którą będzie mógł stworzyć rodzinę tak wspaniałą w jakiej przyszło mu się wychowywać. Piosenkarz dodał także, że mimo rozwodu wciąż łączą go przyjacielskie relacje z byłą już żoną, z którą jest w nieustającym kontakcie. 

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Minelli oraz Olivia Addams wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem!

Jason Derulo gwiazdą „Sylwestra Marzeń z Dwójką”!