„Królowe życia. To właśnie przyjaźń” odcinki extra

Królowe życia. To właśnie przyjaźń, „Królowe życia. To właśnie przyjaźń” odcinki extra, tvdzis.pl
Królowe Życia fot. TVN

Przyjaźń Dagmary i Jacka ma wiele kolorów i jest niekończącym się pasmem przygód. To właśnie tej znajomości poświęcone będą dwa specjalne odcinki „Królowych życia”. Zabawne historie, zaskakujące zwroty akcji i szalone zbiegi okoliczności nadają tej relacji kolorytu. Emisja w najbliższą środę i czwartek o godz. 22:00 w TTV.

Chociaż Dagmara i Jacek podchodzą do życia z dystansem, mają za sobą też wiele kryzysów. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie jak Dagmara dochodziła do siebie po wypadku i jak Jacek dbał, żeby niczego jej wtedy nie zabrakło. Cofniemy się też klika lat wstecz, kiedy to Conan wstępował w dorosłe życie. Wtedy również zawsze obok był Jacek, który nie tylko służył dobrą radą, ale też potrafił rozładować napięcie.

W dwóch specjalnych odcinkach nie zabraknie najzabawniejszych historii, która przytrafiły się tej dwójce przyjaciół. Gra w kalambury, wspólne wycieczki za miasto, a nawet zwykła kawa to tylko niektóre z momentów, które sprawiły, że ich przyjaźń jest niezniszczalna i zbudowana na solidnych fundamentach.

Premierowe odcinki „Królowe życia. To właśnie przyjaźń” w środę i czwartek o godz. 22:00 na antenie TTV i na www.player.pl

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, „Totalne remonty Szelągowskiej”: w rodzinie siła, tvdzis.pl

„Totalne remonty Szelągowskiej”: w rodzinie siła

, Dom z papieru. Nowe zdjęcia z 5.  sezonu!, tvdzis.pl

Dom z papieru. Nowe zdjęcia z 5. sezonu!