Krystian Gontarz wraca do „The Voice Kids”. Wideo.

Krystian Gontarz, Krystian Gontarz wraca do „The Voice Kids”. Wideo., tvdzis.pl

Ten występ dedykuję mamie. Gdyby nie ona, nie byłoby mnie tu pierwszy raz. Gdyby nie ona w ogóle bym nie śpiewał – mówi 14-letni Krystian Gontarz, którego widzowie poznali w pierwszej edycji „The Voice Kids”.

Kiedy trzy lata temu po raz pierwszy stanął na scenie „The Voice Kids” zachwycił występem Edytę Górniak oraz Tomsona i Barona, którzy odwrócili swoje fotele. Krystian wybrał na swoich trenerów muzyków z zespołu Afromental. Podczas nagrań Krystiana zawsze wspierała rodzina. W studiu zawsze obecni byli tata oraz mama, która walczyła z chorobą nowotworową. Produkcja programu razem z Telewizją Polską zorganizowała nawet zbiórkę pieniędzy na leczenie mamy chłopca. Udało się wówczas uzbierać równowartość miesięcznej kuracji czyli 20 tysięcy złotych. 11-letni wówczas Krystian robił wszystko, co w jego mocy, aby pomóc ukochanej mamie.

Niestety nie udało się nam uratować życia mamy… – wyznał Krystian Gontarz podczas nagrań czwartej edycji talent show. 

Przez pierwszy miesiąc nie było łatwo. Nie ukrywam, że nie miałem kontaktu ze światem. Siedziałem w domu… Ale trzeba się było podnieść. Gdyby człowiek cały czas się nad sobą użalał to nic w życiu by się nie osiągnęło – mówi w materiale wideo 14-latek.

Po traumatycznych wydarzeniach Krystian Gontarz wraca na scenę „The Voice Kids” z nową energią. 

Wracając do programu czuję wszystkie wspomnienia związane z tym miejscem. Wziąłem się za siebie wokalnie i nie tylko. Jestem tutaj, aby pokazać, że jest lepiej. Mam nadzieję, że to będzie jeden z najlepszych występów w moim życiu – mówi 14-latek i dodaje: 

Ten występ dedykuje też tacie, ponieważ przez te wszystkie ciężkie chwile był ze mną i mnie wspierał. 

W dzisiejszym odcinku „The Voice Kids” Krystian Gontarz zaśpiewa utwór „Yin Yang” Dawida Kwiatkowskiego i Hany. Czy nastolatkowi uda się spełnić swoje marzenie i przejść do kolejnego etapu? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2.

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, „MasterChef Junior” od niedzieli 7 marca w TVN!, tvdzis.pl

„MasterChef Junior” od niedzieli 7 marca w TVN!

, Roksana Węgiel gościem 2. odcinka „MasterChef Junior”!, tvdzis.pl

Roksana Węgiel gościem 2. odcinka „MasterChef Junior”!