Kryzys uczestników „Dance Dance Dance”: Walczymy o godność!

Kryzys, Kryzys uczestników „Dance Dance Dance”: Walczymy o godność!, tvdzis.pl

„Walczymy o to, żeby nie było obciachu”, „jesteśmy zmęczone”, „nigdy tak źle nam nie poszło” – przygotowania do czwartego odcinka tanecznego show przerosły niemal wszystkich uczestników, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

W piątkowy wieczór widzowie zobaczą czwarty odcinek tanecznych zmagań uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. To już półmetek programu i podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tej okazał się być najtrudniejszym momentem. Nie dość, że uczestnicy mają zaledwie pięć dni na naukę choreografii ze znanych klipów i filmów muzycznych to w dodatku we znaki daje się zmęczenie spowodowane wielogodzinnymi codziennymi treningami przez kilkanaście ostatnich tygodni. 

Kryzys

W naszym materiale wideo już teraz możecie zobaczyć, że na twarzach gwiazd obecnie emitowanej edycji rysują się rezygnacja i zmęczenie jakiego dotąd nie widzieliśmy. 

Pierwszy raz mamy taki kryzys. Odechciewa się nam po prostu jak nic nie wychodzi cały czas. Jesteśmy zmęczone – mówiły podczas przygotowań do piątkowego odcinka Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. 

Nie tylko najmłodszy duet trzeciej edycji „Dance Dance Dance” boryka się z problemami na każdym kroku. 

Nie wiem, jak to będzie. Jestem przerażona. Nigdy jeszcze nam tak źle nie poszło i nie zanosi się, żeby występ był lepszy – wyznała załamana Ola Nowak, której partneruje Damian Kordas.  

Walka o wszystko

My nie walczymy o punkty. My walczymy o godność, żeby nie było obciachu – powiedziała zrezygnowana Marta Paszkin, która w programie tańczy z życiowym partnerem Pawłem Bodziannym. 

Problemy uczestników zauważają także ich choreografowie.  

Martwię się o wiele rzeczy. Ania i Staszek mają problem z choreografią, z zapamiętaniem kroków, z tańcem do muzyki – powiedziała Julia Adamczyk, która od trzech edycji pracuje z uczestnikami „Dance Dance Dance”. 

Jak zmęczenie uczestników wpłynie na ich sceniczne występy oraz oceny Idy Nowakowskiej, Joanny Jędrzejczyk i Agustina Egurroli? Odpowiedź już dziś o 20:35 w TVP2. 

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  , Finał „The Voice Kids”, tvdzis.pl

  Finał „The Voice Kids”

  , Marieta Żukowska w złości tłucze garnki, Piotr Adamczyk wymachuje siekierą!, tvdzis.pl

  Marieta Żukowska w złości tłucze garnki, Piotr Adamczyk wymachuje siekierą!