Nowe kanały w ofercie WP Pilot

Antena TV, TOP KIDS JR, ULTRA TV, FILMAX, TVC w WP Pilot

Platforma WP Pilot rozszerza swoją ofertę. Od 30 kwietnia do serwisu dołączyło 5 nowych kanałów: Antena TV, TOP KIDS JR, ULTRA TV, FILMAX, TVC. Dostępne będą we wszystkich pakietach Premium.

WP Pilot postanowił umilić widzom majówkę. W nowej ofercie znajdą się propozycje dla najmłodszych widzów, a także miłośników muzyki oraz kultowych filmów i seriali.

– Przenoszenie konsumpcji TV do online powoli przestaje być trendem, staje się standardem. Doskonale to rozumiemy, dlatego stale poszerzamy swoją ofertę. Dzięki naszej usłudze nie muszę wybierać – grillować na zewnątrz czy chillować na kanapie. Sam w majówkę obejrzę ze swoimi dzieciakami na działce coś z TOP KIDS JR – mówi Marcin Malicki, CEO WP Pilot.

Nowy pakiet kanałów

Kanał Antena HD zapewnia rozrywkę, najnowsze informacje i edukację. Ponadto promuje zdrowy styl życia. Skierowany jest szczególnie do seniorów.

TOP KIDS JR wspiera rozwój najmłodszych. Przez zabawę, animacje i piosenki uczy je mówić, śpiewać i tańczyć oraz poznawać pierwsze słowa w językach obcych.

Stacja ULTRA TV oferuje widzom audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmy.

W  ofercie programowej TVC widzowie znajdą kultowe filmy i seriale, również animowane oraz poradniki i informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, koncerty i kabarety.

Stacja Filmax w swoim programie stawia na klasyczne produkcje amerykańskie – seriale oraz filmy akcji, komedie i westerny.

Czym jest WP Pilot?

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV oraz Samsung Smart TV. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w marcu 2021 roku z WP Pilot korzystało 2,4 mln Polaków.

Napisane przez Robert Wróbel

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Piotr Cyrwus: Paru naszych kolegów odeszło z powodu COVID. Uważamy na planach

    Na dobre i na złe: Nowi bohaterowie