„Pierwsza Miłość”: do obsady serialu dołączy Piotr Cyrwus!

Piotr Cyrwus, „Pierwsza Miłość”: do obsady serialu dołączy Piotr Cyrwus!, tvdzis.pl
Piotr Cyrwus w serialu "Pierwsza Miłość" (fot. B. Bogielczyk)

W jakiej roli zobaczymy aktora? Piotr Cyrwus wcieli się w rolę wójta Nowosiółek, Kazimierza Wąsa. Wąs ma 55 lat, a w politykę lokalną zaangażowany jest od ponad trzydziestu.

Nowe życie

Ma konserwatywne poglądy i jest mocno związany z Kościołem, do którego zbliżył się po śmierci ukochanej żony. Marysieńka zmarła przed dwoma laty w wypadku samochodowym. Wójt do tej pory nie może pogodzić się z odejściem żony, z którą nie tylko tworzył udany związek, ale która również pomagała mu w prowadzeniu założonej wspólnie fundacji. Teraz w jego życiu pojawi się druga Marysia… A w zasadzie Dominika. Pierwsza kobieta, która po śmierci żony zwróci na siebie uwagę Wąsa.

Spotkanie z diabłem

Siostra bliźniaczka Marysi ma ku temu swoje powody. Chce podjąć pracę w Urzędzie Gminy i będzie próbowała pozbyć się sekretarki wójta Jadzi (Wiesława Siemianowska). W międzyczasie na światło dzienne zaczną wychodzić fakty związane z funkcjonowaniem założonej przez wójta fundacji… Jednego możemy być pewni w Nowosiółkach cicho i spokojnie nie będzie.

Pierwszy odcinek z udziałem Piotra Cyrwusa zobaczymy już 30.04. „Pierwsza Miłość” od poniedziałku do piątku o 18:00 w Polsacie i serwisie IPLA

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  , M jak miłość 1582: Prawdziwa magia, tvdzis.pl

  M jak miłość 1582: Prawdziwa magia

  , Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia – nowe stacje od czwartku, tvdzis.pl

  Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia – nowe stacje od czwartku