Pierwsza miłość: Olga Bończyk i Dominika Kryszczyńska wchodzą do gry!

Sensacja u Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Marysi (Aneta Zając) ! Do King’s Fitness przychodzi kobieta, której syn jakiś czas temu kupił część udziałów klubu. Jakie ma plany? To jednak nie wszystko! Marysia postanawia zaskoczyć Kacpra (Damian Kulec) i odebrać go z lotniska po jego powrocie z Nowego Jorku. Jednak takiego wstrząsu na widok ukochanego się nie spodziewała! Mamy aż dwa przedpremierowe fragmenty z jednego nadchodzących odcinków „Pierwszej miłości”!

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Marysia są w szoku na wieść o tym, kto wykupił udziały Marysi w King’s Fitness! Okazuje się, że zrobił to Kacper! A Izabela Nowaczyk (Olga Bończyk) przychodzi do King’s Fitness, aby zobaczyć w co zainwestował jej syn! Co z tego wyniknie? Przekonamy się w poniedziałek 27 grudnia w nowym odcinku „Pierwszej miłości”!

Olga Bończyk dołącza do obsady serialu „Pierwsza miłości”! Izabela Nowaczyk grana przez Olgę Bończyk jest matką Kacpra – lekarza, który zakochał się w Marysi, a ona z kolei pozwoliła mu wyjechać na staż do Nowego Jorku, nie mówiąc mu, że odwzajemnia jego uczucie. Izabela wraz ze swym mężem Zygmuntem (Zbigniew Stryj) obraca się wśród wyższych sfer i lubi życie na wysokim poziomie. Otoczona luksusem jest bardzo pewna siebie i mocy, którą posiada. Dba o otoczenie, w którym się znajduje. Chce by wszystko było jak najlepszej jakości i jest gotowa sporo za to zapłacić. To elegancka i dystyngowana kobieta. Wie czego chce i za wszelką cenę dąży do wybranego przez siebie celu. Nie zawsze podoba jej się zachowanie syna. Kilkukrotnie będzie starać się wpłynąć na jego decyzje, te prywatne jak i zawodowe. Czy Kacper ulegnie apodyktycznej matce?

Marysia nie może doczekać się powrotu Kacpra z Nowego Jorku. Pozwoliła mu wyjechać, ale teraz chce wszystko naprawić. Robi mu niespodziankę i zjawia się na lotnisku! Jednak to ją czeka ogromne zaskoczenie! Kacper nie jest sam. Towarzyszy mu piękna kobieta! Jaka jest między nimi relacja? Co na to Marysia? Przekonamy się w kolejnych odcinka „Pierwszej miłości”!

Dominika Kryszczyńska jako Weronika Osowska wkracza do akcji w „Pierwszej miłości”!

Weronika wraca z Kacprem ze stażu w Nowym Jorku! Czy namiesza w życiu Marysi? Kim jest Weronika? Kobieta pochodzi z dobrego, dość zamożnego domu. W szkole pilnie się uczyła, miała świetne oceny i zdobywała wszystkie możliwe wyróżnienia. Skończyła medycynę z doskonałym wynikiem, odbywała zagraniczne staże. Jest neurochirurgiem. Weronika to miłą, dobra, sympatyczna, rodzina osoba oraz wszechstronnie wykształcona – wydaje się wręcz idealna. Ułożona, elokwentna, nigdy o nikim źle nie mówi, wspiera organizacje charytatywne. Niektórych może to nawet irytować, bo w ich odczuciu jest tak doskonała, że aż wydaje się, iż takie osoby w ogóle nie istnieją. Z kolei w oczach niektórych kobiet, na przykład matki Kacpra, może uchodzić za wyśnioną wręcz synową.

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie „Pierwszą miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Moda w serialu „Emily w Paryżu”

Prezydent zawetował ustawę o radiofonii i telewizji tzw. LexTVN