Piotr Kupicha na torze w „Ninja Warrior Polska”!


Jest właścicielem jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w polskim światku muzycznym. Przyjął zaproszenie do udziału w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”, nie do końca zdając sobie sprawę z tego, jakie wyzwania go czekają. Wrodzony optymizm nie opuszczał go do momentu wejścia na najsłynniejszy tor przeszkód… Czy Piotr Kupicha zasili elitarne grono Wojowników Ninja? O tym przekonamy się 23 marca o godz. 20:05 w Polsacie!

Mało kto wie, że Piotr Kupicha to wyśmienity wspinacz. Ma za sobą kurs wspinaczkowy w Tatrach Wysokich. Zamarła Turnia była dla niego najlepszą lekcją techniki i pokory. Przygodę ze wspinaczką zaczynał od ścianki na sali gimnastycznej, jednak szybko przeniósł się w plener. Jak sam przyznaje, każda wyprawa to dla niego nie tylko skok adrenaliny, ale też czas przemyśleń i rozmowy z samym sobą. Czy tego samego oczekiwał, przyjmując zaproszenie do udziału w „Ninja Warrior Polska”?


– Dostałem jasną informację, mam tutaj przyjechać i zrobić robotę. Więc ubrałem się ładnie jak na koncert i jestem! – mówi wokalista zespołu „Feel”. – Zostałem wkręcony i nie ma już odwrotu. Muszę wykorzystać swoje umiejętności wspinaczkowe, skałkowe i lekkoatletyczne, aby nie zaliczyć basenu przy pierwszej przeszkodzie!

Przygotowanie „wizualne” do programu nie uszło uwadze komentatorów. – W kategorii najlepiej ubranego uczestnika wszystkich edycji „Ninja Warrior Polska” wygrywa… Piotr Kupicha! – podsumował Łukasz „Juras” Jurkowski.

Jak wrodzony czar, zaliczony kurs wspinaczkowy i waga raczej „piórkowa” Piotra Kupichy sprawdzą się na torze Ninja Warrior, przekonamy się w najbliższy wtorek, 23 marca, o godz. 20:05 w Polsacie i na www.ipla.tv

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

M jak miłość odcinek 1576: Radość i mrok

Power Couple TVN: Olivier Janiak z żoną prawie wzięli udział w show!