Półfinał „Dance Dance Dance” przerasta uczestników: – To jest poziom krytyczny. Wideo.

Agustin Egurrola, Półfinał „Dance Dance Dance” przerasta uczestników: – To jest poziom krytyczny. Wideo., tvdzis.pl
Damian Kordas, Ola Nowak (fot. N. Mludzik TVP)

Ogromna presja przed ostatnią eliminacją przed finałem dała się we znaki jednej z par. Interweniować musiał Agustin Egurrola.

Ostatnia prosta

Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak już dziś będą walczyć o miejsce w wielkim finale „Dance Dance Dance”. Do kolejnego, ostatniego już odcinka trzeciej serii przejdą dwa duety, które zgromadzą największą liczbę punktów. 

Ogromne emocje związane z ostatnią eliminacją przed finałem wpłynęły niekorzystnie na treningi Oli Nowak i Damiana Kordasa. Para zaczęła borykać się z ogromnymi problemami i brakiem wiary w swoje umiejętności, co zaniepokoiło ich choreografa Patryka Kownackiego. 

Kolejny dzień z rzędu narzekania, że nie dadzą rady, że nie wyjdzie, że nie mają siły. Z takim nastawieniem, jakie prezentują teraz na sali, będzie bardzo ciężko – wyznał choreograf odpowiedzialny za przygotowania duetu do wspólnego występu w półfinale. 

Agustin Egurrola, Półfinał „Dance Dance Dance” przerasta uczestników: – To jest poziom krytyczny. Wideo., tvdzis.pl
Agustin postanowił pomóc uczestnikom (fot. Jan Bogacz TVP)

Bezsilność przy mecie?

Sytuacja była o tyle zaskakująca, że w poprzednim odcinku wszystkie występy Oli i Damiana zostały bardzo wysoko ocenione przez jury. Za wspólny występ duet otrzymał aż 27,5 punktu. Solowy występ Oli Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola ocenili na 30 punktów a choreografię w wykonaniu Damiana na 27 punktów. 

Agustin Egurrola zmartwiony przebiegiem treningów pary, postanowił interweniować. 

Nie narzekamy, tylko jedziemy z tematem konkretnie. Dacie radę. Trzeba zmienić nastawienie. Wszystko zaczyna i kończy się w głowie – próbował uspokoić juror  „Dance Dance Dance”, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Jest bardzo duży problem jeżeli chodzi o głowę. To jest poziom krytyczny. Powinniśmy umieć całą choreografię. Pomimo, że bardzo chcę, nie mam już siły. „Papaoutai”przy tym to jest nic – tłumaczyła zrezygnowana Ola Nowak przypominając bardzo wymagającą choreografię, którą wspólnie z Damianem Kordasem zatańczyła w szóstym odcinku. 

Kto przejdzie do wielkiego finału trzeciej edycji „Dance Dance Dance”? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2 i na www.vod.tvp.pl

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, „To tylko kilka dni” nowym programem TTV, tvdzis.pl

„To tylko kilka dni” nowym programem TTV

, Kowalscy kontra Kowalscy: ostatni odcinek, tvdzis.pl

Kowalscy kontra Kowalscy: ostatni odcinek