Polsat numerem jeden w popołudniowym paśmie serialowym

Polsat, Polsat numerem jeden w popołudniowym paśmie serialowym, tvdzis.pl

Telewizja Polsat jest liderem oglądalności w popołudniowym paśmie nadawania seriali „Gliniarze” i „Pierwsza miłość”, które wprowadzają widzów w Prime Time (od godziny 19.00)! Po pierwszym miesiącu emisji nowych sezonów wspólne pasmo tych dwóch produkcji emitowanych od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 i 18:00 zanotowało najwyższe udziały w porównaniu z konkurencją.

Ulubione produkcje widzów

Seriale „Gliniarze” i „Pierwsza miłość” emitowane od poniedziałku 30 sierpnia do czwartku 30 września odpowiednio o godzinie 17:00 i 18:00 zanotowały średnio udziały na poziomie 12,4% w grupie komercyjnej (All 16-49) i 12,7% wśród wszystkich badanych (All 4+) wobec uzyskanych przez konkurencję: TVP1 (5,9% i 10,5%), TVP2 (5,5% i 10,6%) oraz TVN (9,8% i 6,6%).

Gliniarze znów na topie

Ponadto 11. sezon serialu „Gliniarze” ogląda średnio 1,2 mln widzów, a w trakcie jego emisji Polsat zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym! Produkcja z wynikami blisko 15,% wśród wszystkich badanych (All 4+) i prawie 12% w grupie komercyjnej (All 16-49) uzyskała najwyższe udziały w zestawieniu z konkurencją: TVP1 (12,5% i 6,7%), TVP2 (9,7% i 5%) i TVN (4,6% i 8,1%).

Emitowany już 11. sezon „Gliniarzy” to nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami. Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, brawurowa akcja, dynamiczne pościgi oraz silne emocje, a do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie sprawiają, że ciężko oderwać się od ekranu. Trzy zespoły policyjnych detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i nowa funkcjonariuszka Ewa Berg (Charlotta Zielińska) nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do rozwiązania!

Pierwsza Miłość już od… 17 lat!

„Pierwsza Miłość” jest najdłużej emitowanym serialem obyczajowym na antenie Polsatu i zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych. Losy Marysi Domańskiej z d. Radosz (Aneta Zając) widzowie śledzą już prawie 17 lat. Miłości – już nie tylko te pierwsze, skomplikowane relacje rodzinne, trudne życiowe decyzje, chwile grozy i łzy szczęścia… „Pierwsza Miłość” wzrusza, bawi, zaskakuje i przede wszystkim – wygląda na to, że nigdy nie znudzi się widzom Polsatu.

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, „The Good Doctor” w Polsat Seriale, tvdzis.pl

„The Good Doctor” w Polsat Seriale

, HBO Max już w 2022 roku w Polsce. Poznaj szczegóły!, tvdzis.pl

HBO Max już w 2022 roku w Polsce. Poznaj szczegóły!