Taniec z Gwiazdami: Denis Urubko i Janja Lesar pożegnali się z programem

Za nami 1. odcinek show Polsatu

Pierwszy odcinek XII edycji show Polsatu właśnie przeszedł do historii.

Debiuty

Najnowszy gwiazdorski skład XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” popisał się nabytymi przez ostatnie tygodnie spektakularnymi umiejętnościami tanecznymi. Zobaczyliśmy m.in. ognistą sambę, skoczną cha chę i dostojnego walca.

Przypomnijmy, jak w premierowym odcinku radzili sobie uczestnicy XII edycji show!

Jako pierwsi zaprezentowali się Juras i Wiktoria. – Dawno się nie stresowałem tak, jak w tej chwili – wyjawił popularny komentator w programie „Ninja Warrior Polska”. A jak podobało się jurorom? Iwona Pavlović pochwaliła „równoległość stóp” Jurasa. – Ninją tańca może nie zostaniesz, ale jest w tobie moc! – zauważyła z uznaniem.

Iza Małysz rozwinęła skrzydła prowadzona przez Stefano Terrazzino. – Orłem teraz jesteś ty – powiedział Andrzej Grabowski. Mniej łaskawy dla pary był Michał Malitowski. – Widzę dużo dziur. Brakuje “uwspólnienia” – ocenił.

Taneczna gorączka

Piotr Mróz i Hania Żudziewicz pokazali, na co ich stać! – Dałem z siebie wszystko – podsumował swój występ aktor serialu „Gliniarze”. Iwona Pavlović doceniła starania Piotra. – Ręce dyndają, ale zrób coś z nimi i będzie okej! – podpowiedziała. Andrzej „Piasek” Piaseczny dodał: – Pan tańczy do sześcianu!

Kajra i Rafał Maserak zakręcili parkietem w rytm hitu „Miłość w Zakopanem”. W choreografii pojawił się także Sławomir w stroju… niedźwiedzia. – Kajra, ulżyło mi. Tańczysz lepiej niż Sławomir! – zauważył Michał Malitowski.

Fit Oldboy, najstarszy uczestnik show, poprowadzony w tańcu przez Paulinę Biernat, bawił się na parkiecie doskonale. Niestety jurorzy nie byli łaskawi. – To nie była cha cha, to było „tupu tupu” – skomentowała Iwona Pavlović. – Ta cha cha nie była sexy – dodał Michał Malitowski.

Ognista para Sylwia Bomba i Jacek Jeschke pokazali się w wersji „standardowej” i „ugrzecznionej”. I jak im poszło? – Schowałaś się trochę w ramionach Jacka – zauważyła Iwona Pavlović.

Janek Kliment ponownie na parkiecie!

Radek Liszewski i Lenka Klimentova rozbroili publiczność energetycznym tańcem. – Bardzo fajne było to, że to było twoje – powiedział Michał Malitowski. A jeszcze więcej emocji wywołało… pojawienie się na parkiecie Janka Klimenta w towarzystwie ukochanych psów Państwa Klimentów!

Kinga Sawczuk i Kuba Lipowski rozgrzali parkiet show Polsatu ognistą sambą. Kinga okazała się pojętą uczennicą. Pochwały zebrał także jej partner. – Jesteś świetnym nauczycielem. Doskonale przygotowałeś Kingę do występu – podsumował debiutującego w programie tancerza Andrzej Grabowski.

Z matury na parkiet!

Denis Urubko i Janja Lesar wprowadzili widzów w słowiański klimat. Denis, będący z wykształcenia aktorem, pokazał się z zupełnie nowej strony. – Jest pan superhero, a jeśli były tu jakieś niedociągnięcia, to pewnie było to zgodnie z planem – stwierdził Andrzej Piaseczny. – Trochę więcej pewności siebie! – zaapelował Michał Malitowski.

Występ Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza był przysłowiową wisienką na torcie. – Oliwio, masz talent taneczny – powiedziała Iwona Pavlović. – Mam do tej dziewczyny ogromną atencję – zaznaczył Andrzej Piaseczny. W programie dowiedzieliśmy się, że gdyby nie zgoda taty Oliwii, Jarka Bieniuka, Oliwia nie pojawiła by się w show. – To była nagroda dla córki za wyniki w nauce – wyjawił Jarek Bieniuk.

Trudne pożegnanie

Niestety od razu musieliśmy pożegnać się z jedną z dziesięciu par, walczących o Kryształową Kulę. Z programu odeszli himalaista Denis Urubko oraz Janja Lesar.

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czego wstydzi się Sylwia Bomba?

TVN7 logo

TVN7 z nową oprawą antenową!