The Smarcoole & B.R.O z piosenką do serialu „Bunt” w TVN. Posłuchaj

B.R.O, The Smarcoole & B.R.O z piosenką do serialu „Bunt” w TVN. Posłuchaj, tvdzis.pl
B.R.O z piosenką do serialu TVN Bunt

Już w poniedziałek 31 stycznia o godz. 18:25 w TVN i Playerze zadebiutuje nowy serial codzienny z Janem Wieczorkowskim. Tytuł promuje piosenka „Bunt!” w wykonaniu B.R.O oraz zespołu The Smarcoole stworzonego na potrzeby produkcji. 

Tekst do utowru napisali Grzegorz Szczerek i Jakub Birecki. Za muzykę odpowiedzialny jest Michał Cichanowicz, a za montaż Alex Peralyhin/Michał Pakulski. 

B.R.O, The Smarcoole & B.R.O z piosenką do serialu „Bunt” w TVN. Posłuchaj, tvdzis.pl

Trudna młodzież

Kajetan, Lolita, Jajko, Zośka, Bolo i inni – każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. A tam apodyktyczna pani dyrektor – Agata Gawron – systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach, z którymi się zmagają. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha BUNT! w obronie własnej godności…

Szukając własnego głosu


Strajk eskaluje – sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował – teraz znów staje po ich stronie.

Czy wsparcie nadejdzie?

Serialowi „boomerzy” to: Jan Wieczorkowski (Tomasz Wilk), Monika Buchowiec (Agata Gawron), Magdalena Turczeniewicz (Anna Krajewska), Antoni Milancej (Bartek Krajewski), Bartosz Picher (Radek Jurgowicz), Lidia Sadowa (Małgosia Jurgowicz), Krzysztof Piątkowski („Winetu”), Marta Mazurek (Kaśka Biela), Weronika Asińska (Monika Zawada) i Paweł Dobek („Ciepły”).

„Młodych” reprezentują: Natalia Jędruś (Róża), Maciej Kucharski (Kajetan), Ola Grabowska (Majka), Małgorzata Majerska (Nina), Maja Wolska („Lolita”), Iga Górecka (Zośka), Maciej Kosiacki („Jajko”), Jakub Pruski („Hakier”), Aleksander Kaleta („Bolo”) i Maciej Kobiela („Gruby”).

Serial będzie do obejrzenia także w serwisie player

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Netflix: nowy polski film – „Pod Wiatr”, tvdzis.pl

Netflix: nowy polski film – „Pod Wiatr”

, Rodowicz dała mu kosza! Wyznanie na wizji! – The Voice Senior, tvdzis.pl

Rodowicz dała mu kosza! Wyznanie na wizji! – The Voice Senior