The Voice Kids: czas na finalistów!

The Voice Kids, The Voice Kids: czas na finalistów!, tvdzis.pl
The Voice Kids 4 (fot. Jan Bogacz / TVP2)

Przed nami ostatni przed wielkim finałem etap „The Voice Kids”. Tomson i Baron z zespołu Afromental wybiorą finałową trójkę ze swojej drużyny. 

Cleo i Dawid Kwiatkowski wybrali już finalistów, którzy zmierzą się na scenie podczas wielkiego finału. Co ciekawe, tym razem ostateczna muzyczna rozgrywka zostanie zaprezentowana w dwóch częściach – pierwszą TVP2 wyemituje 10.04.2021. Drugą zobaczymy tydzień później czyli w sobotę 17.04.2021 o godzinie 20:00.

Przypomnijmy, że drużynę Cleo w wielkim finale reprezentować będą: Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala. Z drużyny Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewają: Natalia Pawelska, Olek Klembalski i Zosia Sławińska. 

Dziś wieczorem swoich finalistów wybiorą Tomson i Baron z zespołu Afromental. Warto dodać, że podczas Bitew na scenie zaprezentuje się 18 uczestników podzielonych na trzyosobowe zespoły. Trenerzy z każdego trio wybiorą jedną osobę, która zaśpiewa w kolejnym etapie Sing Off. Z szóstki uczestników do finału zakwalifikuje się troje młodych wokalistów. 

W naszym wideo możecie zobaczyć przedsmak tego, co czeka nas w dzisiejszym odcinku „The Voice Kids”. Ostatnie Bitwy o 20:00 w TVP2.

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Jakub Zdrójkowski nie może opędzić się od pięknych kobiet!, tvdzis.pl

Jakub Zdrójkowski nie może opędzić się od pięknych kobiet!

, 200. odcinek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, tvdzis.pl

200. odcinek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”