The Voice Kids: Trenerzy zdradzili, jak zarabiali w młodości i na co wydali pierwsze oszczędzone pieniądze.

voice kids, The Voice Kids: Trenerzy zdradzili, jak zarabiali w młodości i na co wydali pierwsze oszczędzone pieniądze., tvdzis.pl

Zanim wkroczyli w dorosłość Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron imali się różnych zajęć, żeby zarobić na pierwsze wymarzone rzeczy. 

Chciałem być Slashem i marzyłem o wzmacniaczu. Żeby na taki zarobić musiałem pojechać do Norwegii na dwa miesiące, żeby być robotnikiem fizycznym – zdradził na planie czwartej edycji „The Voice Kids” Baron. 

Trener z zapałem wyliczył także kilka zajęć, których się podejmował przed laty.

Malowałem domy na zewnątrz i wewnątrz, przekładałem chodniki, rąbałem drewno i podejmowałem się wielu innych spektakularnych zadań, o których nie miałem pojęcia, jak np. układanie paneli podłogowych – wspomina z uśmiechem Baron. 

Tomson, jak wiele dzieciaków wychowanych na przełomie lat 80. i 90. zbierał butelki, które później sprzedawał. Zarobione wówczas pieniądze wydawał na największą pasję. 

Kupowałem komiksy o żółwiach ninja – zdradził Tomson. 

Dawid Kwiatkowski od najmłodszych lat interesował się muzyką i znajdował wiele sposobów, aby zarobić na struny do gitary. 

To były trzy tygodnie pracy i oszczędzanie na wszystkim. Było też okłamywanie rodziców, że kupiłem przejazdówkę, a później przez miesiąc trzeba było patrzeć czy kanar nie wsiada do autobusu – wspomina ze śmiechem Dawid. 

Pierwszą rzeczą, na którą tak naprawdę solidnie odkładałam był aparat fotograficzny. Tak bardzo się cieszyłam, jak miałam go w ręku. I to właśnie nim robiłam najpiękniejsze zdjęcia. Do dziś mam specjalny album, w którym chowałam wszystkie zdjęcia – zdradziła Cleo, która podobnie jak pozostali trenerzy podzieliła się swoimi zdjęciami sprzed lat, które możecie zobaczyć u nas już teraz. 

Przypomnijmy, że Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona zobaczymy już dziś wieczorem o godzinie 20:00 w pierwszych Bitwach czwartego sezonu „The Voice Kids”. Na scenie muzycznego show TVP2 zaprezentuje się drużyna Cleo. 

Napisane przez Robert Wróbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Dance Dance Dance: Kontuzja Anny Matysiak!, tvdzis.pl

Dance Dance Dance: Kontuzja Anny Matysiak!

, Piękni i bezrobotni: Romek i Gwidon zostają kurierami!, tvdzis.pl

Piękni i bezrobotni: Romek i Gwidon zostają kurierami!