„To tylko kilka dni” nowym programem TTV

To tylko kilka dni, „To tylko kilka dni” nowym programem TTV, tvdzis.pl
Barbara Kurdej Szatan z uczestniczką programu To tylko kilka dni

TTV przygotował nowy program w którym znane osoby przejmują opiekę nad osobami z niepełnosprawnościami. Emisja serii od 16 maja.

Kilka dni z gwiazdą

„To tylko kilka dni” to pozytywne i burzące stereotypy spotkanie dwóch światów. Roli opiekunów osób z niepełnosprawnościami podjęli się między innymi Basia Kurdej-Szatan, Dagmara Kaźmierska, Sławomir Zapała, Michał Koterski oraz Daniel Qczaj. Spotkają się oni z ludźmi, którzy na co dzień potrzebują wsparcia osób trzecich. W tym czasie rodzina lub prawni opiekunowie wyjadą na kilkudniowy urlop. Gwiazdy, które wzięły udział w projekcie spróbują wnieść do życia swoich nowych znajomych powiew energii i inną perspektywę. Także dla nich to będzie czas na chwilę refleksji i docenienie tego, co się ma.

Świat, w którym żyjemy potrzebuje pozytywnych bodźców i o tym właśnie jest ten program. Osoby niepełnosprawne często na co dzień pozostają w ukryciu w domach, gdzie wspólnie ze swoimi opiekunami, spędzają większość życia. My z pomocą znanych osób na chwilę ten porządek burzymy, dajemy chwilę wytchnienia, czasem po prostu zwyczajnej radości. – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Siedmioodcinkowa seria zadebiutuje na antenie TTV już 16 maja. Premierowe odcinki emitowane będą w każdą niedzielę o godz. 22:00. Program dostępny również będzie w serwisie Player.pl.

To tylko kilka dni, „To tylko kilka dni” nowym programem TTV, tvdzis.pl
Daniel Qczaj wraz z uczestniczką na planie programu „To tylko kilka dni”

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  , Na dobre i na złe: Wybuch w szpitalu! Kto umrze?! Video, tvdzis.pl

  Na dobre i na złe: Wybuch w szpitalu! Kto umrze?! Video

  , Półfinał „Dance Dance Dance” przerasta uczestników: – To jest poziom krytyczny. Wideo., tvdzis.pl

  Półfinał „Dance Dance Dance” przerasta uczestników: – To jest poziom krytyczny. Wideo.