“Totalne remonty Szelągowskiej”: finał sezonu!

Dorota Szelągowska (fot. TVN)

Dorota to silna i odważna kobieta. Jako kierownik przychodni, twardo stąpa po ziemi. Jednak równocześnie ma miękkie serce w stosunku do swoich dzieci, przyjaciół i pacjentów. Podczas pandemii bardzo zaangażowała się w walkę z koronawirusem, jej przychodnia nie zamknęła się na chorych, a Dorota szybko rozpoczęła akcję szczepień lokalnych mieszkańców. Jak naszą bohaterkę zaskoczy najpopularniejsza dekoratorka wnętrz w kraju?

Walka z wirusem

Dorota, nasza bohaterka, od lat pracuje w służbie zdrowia. Na początku była ratownikiem medycznym, zabezpieczała koncerty i inne duże wydarzenia, a od czerwca 2020 roku pełni funkcję kierownika przychodni. Dorota bardzo angażuje się w walkę z koronawirusem. Placówka, w której pracuje, była jedyną otwartą przez całą pandemię. Nasza bohaterka nie pozwoliła na jej zamknięcie, nie wprowadziła teleporad i sprawnie zorganizowała akcję szczepień tamtejszych mieszkańców.

Powrót do kraju

Dorota to zdecydowana, twarda kobieta. Ale równocześnie jest niezwykle wrażliwa i  kompletnie oddana swoim dzieciom, przyjaciołom i pacjentom. Zdeterminowana w pracy i w życiu, do skutku szuka rozwiązania każdego problemu. Trudności i kłopoty nigdy jej powstrzymują, a przeszła wiele – rozstała się z ojcem swoich dzieci, zajmowała schorowanym tatą oraz mamą, z którą miała bardzo trudną relację. Do programu zgłosiła ją przyjaciółka, Dorota pomogła jej stanąć na nogi i odnaleźć się w Polsce, gdy ta wróciła po latach z Norwegii.

Dobry design

Do wyremontowania jest dom, który nasza bohaterka odziedziczyła po swoim tacie. Budynek jest w fatalnym stanie. Dorota próbowała część prac wykonać sama, jednakże nie starczyło jej siły, czasu, a przede wszystkim pieniędzy. Dom to szeregowiec z niewielkim ogródkiem. Tym razem projektantka Dorota Szelągowska postawiła na mocne kolory, piękne tapety, wygodną dużą kuchnię z wyspą, wiedząc, że pasją naszej bohaterki jest gotowanie i zachwycającą jadalnię. Źródłem wielu inspiracji dla widzów będą też na pewno pokoje dzieci: małej księżniczki i małego odkrywcy.

“Totalne remonty Szelągowskiej” o 21.30 w TVN

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polsat SuperHit Festiwal wraca!