TTV: Down the road z dodatkowym odcinkiem, powtórki w TVN

Down the road, TTV: Down the road z dodatkowym odcinkiem, powtórki w TVN, tvdzis.pl
Down the Road (fot. TVN / Kobas Laksa)

Powodzenie projektu skłoniło stację do wyprodukowania na zakończenie serii dodatkowego odcinka, który wyemitowany zostanie pod nazwą „Down the road. Zespół w domu”.

O czym jest program?

„Down the road. Zespół w trasie” to program, w którym Przemek Kossakowski razem z szóstką osób z zespołem Downa wyruszył w podróż dookoła Europy. Premierowe odcinki można oglądać w każdą niedzielę o godz. 22:05 na antenie TTV.

Prawdziwe emocje

„Emisja programu uruchomiła lawinę, której mało kto się spodziewał. Mnóstwo pozytywnych reakcji, dowodów sympatii, które trafiały nie tylko do nas, ale przede wszystkim do bohaterów i ich rodziców. Wszyscy są ciekawi, co się teraz u nich dzieje i jak bardzo takie wyprawy mogą zmienić coś w życiu? Ten odcinek odpowie na te pytania” – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV

https://tvdzis.pl/2019/07/03/tvn-tvn7-ttv-legalnie-online-w-player-pl/

Spotkanie z bohaterami w czasie kwarantanny

Przemek Kossakowski będzie łączył się z bohaterami i ich rodzicami za pomocą wideokonferencji. Sprawdzi, jak oceniają oni udział w programie oraz to, czy coś w ich życiu uległo zmianom po powrocie.

Program pojawi się w TVN

Finał zobaczymy, 10 maja o godz. 22:05 na antenie TTV. Co więcej, całą serię programu od 11 maja będzie można obejrzeć na antenie TVN. Stacja wyemituje w każdy poniedziałek o godz. 21:30 po 2 odcinki hitu TTV.

Gdzie można oglądać online program „Down the road. Zespół w trasie”?

Program można oglądać pod poniższym linkiem: https://player.pl/programy-online/down-the-road-zespol-w-trasie-odcinki,24483

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

, #wszystkobędziedobrze  Live chaty na Instagramie i Facebooku Polsatu, tvdzis.pl

#wszystkobędziedobrze Live chaty na Instagramie i Facebooku Polsatu

, Na dobre i na złe: Miłość, kłamstwa i skalpel, tvdzis.pl

Na dobre i na złe: Miłość, kłamstwa i skalpel