TVN 7: „Kto odmówi pannie młodej?” nowy program jesienią

Kto odmówi pannie młodej, TVN 7: „Kto odmówi pannie młodej?” nowy program jesienią, tvdzis.pl
Małgorzata Ohme - Kto odmówi pannie młodej? (fot. TVN)

Jesienią TVN7 pokaże nowy format „Kto odmówi pannie młodej?” (oryg. „Marry me now”). W roli prowadzącej wystąpi Małgorzata Ohme. Każdy odcinek to historia odważnej kobiety, która bierze los w swoje ręce, prosząc wybranka, żeby się z nią ożenił.

Odważne kobiety!

3 dni na zaplanowanie ślubu marzeń? To nie największe wyzwanie przed jakim będzie musiała stanąć panna młoda! Tym razem role się odwrócą i to kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler będzie miał dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie – na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Ale co jeśli kandydat na męża odmówi? Jak zareaguje rodzina i czy kobiecie w ogóle wypada prosić mężczyznę o rękę? Kobietom w trakcie całego procesu towarzyszyć będzie Gosia Ohme, gospodyni programu.

Kto odmówi pannie młodej, TVN 7: „Kto odmówi pannie młodej?” nowy program jesienią, tvdzis.pl
TVN Spot, Małgorzata Ohme, TVN/Piotr Filutowski

Małgorzata Ohme na pomoc

„Kto odmówi pannie młodej?” to pełen emocji format, w którym przełamujemy schematy i zrywamy z tradycyjnymi rolami w związku. To niezwykły program o relacjach, uczuciach i nadziei. Przejmujące historie bohaterów, odważne dziewczyny i ich bliscy. Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają ten format za jego autentyczność i dramaturgię każdego odcinka. Nasze bohaterki to bardzo silne i odważne kobiety! Osobiście mam nadzieję, że nikt nie odmówi pannie młodej – mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.

Zobacz jeszcze: TVN szykuje nowy serial – Królestwo Kobiet

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

, Polsat: „Ninja Warrior Polska”  – ruszyły zdjęcia do 3. sezonu!, tvdzis.pl

Polsat: „Ninja Warrior Polska” – ruszyły zdjęcia do 3. sezonu!

, Polsat: Laura Samojłowicz i Monika Miller w serialu „Gliniarze”, tvdzis.pl

Polsat: Laura Samojłowicz i Monika Miller w serialu „Gliniarze”