TVN: Olivier Janiak i Power Couple już dziś!

Olivier Janiak "Power Couple" (fot TVN)

​Power Couple, produkcja z międzynarodowym sukcesem, już dziś o 20.00 w TVN!​ Show poprowadzi Olivier Janiak.

W programie “Power Couple” udział weźmie 7 znanych i lubianych par, które zamieszkają w jednej willi. Następnie uczestnicy show spędzą ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania.

Czy będą zadowoleni z towarzystwa jakie dobrała im produkcja? A co najważniejsze czy stawią czoła wyzwaniom, aby udowodnić, że dobrze się znają? W tej grze, pary mogą zamienić bliskość swoich relacji i wiedzę o sobie na wielką nagrodę pieniężną.

W premierowym odcinku kobiety będą przyczepione do katapulty bungee zamontowanej na dźwigu. Muszą obliczyć równanie matematyczne, którego składowymi są liczby związane z życiem ich partnerów. Poprawny wynik wskaże odpowiednie umieszczenie wtyczek w kontaktach i pozwoli odpalić katapultę.

Mężczyźni będą musieli wykazać się podzielnością uwagi. Czy to jest w ogóle możliwe? Zadaniem panów będzie polegało na poukładaniu w kuchni zakupów umieszczonych w koszu, według przedstawionego wzoru. Równolegle będą odpowiadali na pytania dotyczące ich żon, zadawane przez nie same. Na ułożenie poprawnie wszystkich przedmiotów i udzielenie poprawnych odpowiedzi będą mieli 10 min.

Kto po dzisiejszym odcinku trafi do strefy zagrożenia?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Piękni i bezrobotni: Romek i Gwidon zostają kurierami!

Robert Makłowicz gościem 3. odcinka “MasterChef Junior”!