Uczestniczka „The Voice of Poland” rezygnuje! Znamy powód.

The Voice of Poland edycja 12, trenerzy Tomson, Sylwia Grzeszczak Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Baron (fot. Jan Bogacz TVP)

Tuż przed rozpoczęciem nagrań pierwszych Bitew 12. edycji „The Voice of Poland”, jedna z uczestniczek zrezygnowała z udziału w talent show TVP2. 

Za nami Przesłuchania w Ciemno, w trakcie których Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson skompletowali swoje drużyny. W sobotni wieczór widzowie zobaczą pierwsze występy na muzycznym ringu dwunastej edycji „The Voice of Poland”. 

W jednym z duetów z drużyny Marka Piekarczyka widzowie mieli usłyszeć występ dwóch uczestniczek, które pod okiem trenera przygotowywały utwór „Wymyśliłem Ciebie” Andrzeja Zauchy & Dżamble. Niestety, dzień przed nagraniem pierwszych Bitew, jedna z wokalistek zrezygnowała z dalszego udziału w programie ze względów zdrowotnych. 

Która uczestniczka musiała opuścić talent show? Jak na zaistniałą sytuację zareaguje Marek Piekarczyk? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. 

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Głośny dokument o Britney Spears na Playerze!

Dom z papieru 3, na zdjęciu główni bohaterowie serialu, stoją w grupie lub podpierają się o stół.

Dom z papieru. To koniec! Zobacz zwiastun ostatniej części!